Terör örgütünün korkulu rüyası komandolar

​Terör örgütünün korkulu rüyası Komandolar, PKK'nın şehir yapılanmasını etkisiz hale getirebilmek için bazı hamleler yaptı. Nefes kesen fotoğraflar var.

Terör örgütünün korkulu rüyası komandolar
Haberin galerisi için tıklayın!

Son günlerde şehir merkezlerinde artan terör olaylarına müdahale etmek için terör örgütü PKK'nın korkulu rüyası komandolar hazırlanıyor. Bolu 2'nci Komando Tugay Komutanlığı'nda meskun mahal tatbikatı gerçekleştirildi. 

PKK'nın bazı ilçelerde evlerde silah depoladığına yönelik istihbarat raporları TSK bünyesinde dikkat çekici bir hamleye dönüştü. Bolu 2'nci Komando Tugay Komutanlığı geçtiğimiz günlerde yapılan Meskûn Mahallerde Muharebe Tatbikatı'nın fotoğraflarını Genelkurmay Başkanlığı sitesinden yayınladı. Fotoğraflarda, komandoların eğitim sahasında bulunan evlere, plastik bariyerlerle çevrelenmiş alanlara dönük operasyonu yer alıyor. Çatılardan ve kapılardan göz yaşartıcı bomba ile evlere yapılan müdahalede de farklı taktikler görülüyor.

Türk komandoları, terörle mücadelede TSK'nın en etkili birlikleri arasında yer alıyor. Bolu'da her türlü doğa şartına göre özel eğitim alan bu birlikler, ihtiyaç halinde Türkiye'nin her yerine gidebiliyor. Hava, kara ve denizden her türlü saldırıda etkin rol oynayan Türk komandoları, Türk insanının da gururu olmaya devam ediyor. 

Yazar:
bolu komando timi komando tatbikat teröre komando darbesi nefes kesen komando tatbikatı
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.