Başkan elleriyle ekmek arası dağıttı

Her hafta farklı birimlerdeki işçilerle bir araya gelen Kayseri Belediye Başkanı kendi elleriyle yemek dağıttı. Birlikte yemek yiyen başkan, motivasyon mesajları verdi.

Başkan elleriyle ekmek arası dağıttı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, her hafta yaptığı ziyaretlerini bu kez belediyenin Gürpınar'daki Konkasör Tesisleri'nde gerçekleştirdi. Burada işçilere elleriyle ekmek arası yemek dağıtan Başkan, motivasyon mesajları verdi. 

Başkan Mustafa Çelik, çalışan personelle bir araya gelerek, öğle yemeği yedi. Personelden belediye çalışmaları ve Kayseri ile ilgili tavsiye ve fikirlerini soran Başkan Çelik, tesisleri de gezdi. Her hafta Perşembe günü belediyenin bir birimindeki çalışanlarla bir araya geldiğini ifade eden Başkan Mustafa Çelik, "Bu haftaki durağımız Gürpınar'daki konkasör tesislerimiz oldu. Bu alan 2006 yılında Enerji Bakanlığımız tarafından belediyemize tahsis edildi. Şehrimizdeki yolların altyapı ve asfalt malzemelerini bu tesisten temin ediyoruz" dedi. 

EKİBİMİZ VAR GÜCÜYLE ÇALIŞIYOR
Tesiste 100 kişiden fazla çalışan olduğunu söyleyen Başkan Çelik, "Personelimizle bir araya gelerek çalışanlarımızın şehrimizle ilgili tavsiyelerini aldık. Şehri iyi yönetmek istiyorsanız öncelikle personelinizin görüş ve tavsiyelerini dikkate almanız gerekiyor. Bu anlayışla hareket ediyoruz. Önümüzdeki yıllarda bu tesisimizdeki malzemelere daha da fazlasıyla ihtiyacımız olacak. Ekibimiz var güçleriyle şehrimiz için halkımız için çalışıp hizmet üretiyor" diye konuştu.

Yazar: Haberci
kayseri haberleri başkan mustafa çelik personel yemek
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.