'Deli Yürek' sinemaya ikinci filmle geliyor

Deli Yürek filmindeki 'Yusuf' karakteriyle tanınan Kenan İmirzalıoğlu, yeni sinema filmiyle sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. İşte, İmirzalıoğlu'nun oynayacağı film.

'Deli Yürek' sinemaya ikinci filmle geliyor

Bir dönem izlenme rekorları kıran Deli Yürek dizisinde 'Yusuf' karakteriyle başrolü oynayan Kenan İmirzalıloğlu, 2009'da çekilen Son Osmanlı Yandım Ali filminin ikincisini çekmek için kameraların karşısına geçecek. 

Oyunculuk yeteği ile milyonlarca kişi tarafından beğenilen Kenan İmirzalıoğlu bugüne kadar pek çok dizi ve filmde sahne aldı. Son olarak 4 yıl önce Uzun Hikaye filminde boy gösteren İmirzalıoğlu, bu kez 13 yıl önce çekilen Son Osmanlı Yandım Ali 2 filmi için kolları sıvadığı öğrenildi. 

Mehmet Soyarslan'ın yapımcılığını yaptığı film, yayınlandığı yıl 1 milyon 100 bin kişi tarafından izlenmiş ve gişe rakamları açısından yeni film çekilmemesi için vazgeçilmişti. Şimdi yepyeni bir senaryo ile seyircinin karşısına tekrar geçilecek. Yapımcı Soyarslan'ın film için Önder Akpınar ile ortak olacağı öğrenildi. Başröl için ise yine Kenan İmirzalıoğlu düşünülüyor. 

Filmin çekimlerine önümüzdeki yaz aylarında başlanacağı ve yaklaşık 1 yıl sonra da vizyona gireceği düşünülüyor.

Yazar: Haberci
son osmanlı yandım ali 2 kenan imirzalıoğlu
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı