Belediye restoranında büyük indirim

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nce işletilen Antikkapı Restoran, yemek ve içecek fiyatlarını geriye çekti. Ortalama yüzde 25 indirimle, çorba 2 TL, pirzola 25 TL'den satılacak.

Belediye restoranında büyük indirim

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Antikkapı Restoran, vatandaşlara 'kaliteyi ucuza sunma' sloganıyla fiyatlarında indirime gitme kararı aldı. Yapılan indirimle çorba 2 TL'ye kadar geriledi. Antikkapı’da ızgaralarda en yüksek fiyatlı yemek olan kuzu pirzola 32 lira yerine 25 lira olurken, menülerde de değişme gidildi.

HİZMETTE KALİTE
Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı olarak vatandaşlara hizmet veren Antikkapı, konumu ve vatandaşlara sunduğu hizmetlerle uğrak mekan haline gelmişti. Belediye yönetimi aldığı kararla, vatandaşların yemek yediği, özel günlerinde bir arada geldiği tesiste yeni fiyat tarifesi uygulamasına gitti. Fiyatları yüzde 25 oranında indiren Antikkapı, hizmet anlayışında kaliteyi daha ön plana çıkardı.

İŞTE FİYAT LİSTESİ
Yapılan indirimle kuzu pirzola 32 TL’den 25 TL’ye, güveçte et sote 27 TL’den 22 TL’ye, Bonfile Saç Kavurma 27 TL’den 19 TL’ye, çorba çeşitleri 4 TL’den 2 TL’ye çekildi. Menüye ıslama köfte, sütlü ıspanak ve 3 çeşit makarna ve mantı da eklendiği bildirildi. 

Lüks bir restoran olan Antikkapı'da indirime gidilmesi, vatandaşları da memnun etti. Diğer belediyelerin de örnek alması bekleniyor.

Yazar: Haberci
kocaeli haberleri antikkapı restoran fiyat
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.