Elazığ'da ekipler parkları ele aldı

Elazığ'da belediye ekipleri, parklarda yer alan oyuncaklarda bazı çalışmalar yaptı.

Elazığ'da ekipler parkları ele aldı

Elazığ Belediyesi tarafından şehrin dört bir yanında bulunan parklarda yer alan oyun grupları bir yandan bakım ve onarımdan geçirilirken, bir yandan da yeni oyun grupları farklı noktalara yerleştiriyor.

Elazığ Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, yaz aylarında çocukların vazgeçilmezi olan parklarda yer alan oyun gruplarının bakım-onarım ve yenileme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Mutlu çocuklar, umut dolu yarınlar için çalışan ekipler, çalışmalarıyla çocukların çocukluklarını doya doya yaşamalarına destek sağlıyor.

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, "Sağlıklı nesillerin yetişmesine katkı sağlamak adına çalışmalarımızda çocuklarımız önceliklerimiz arasındadır. Onların gelişimine katkı sağlayacak her çalışmaya özel önem veriyoruz. Parklarımız da çocuklarımızın gelişimine destek sağlayacak önemli bir unsurdur. Bu nedenle Belediyemiz tarafından ihtiyaç doğrultusunda muhtelif noktalara yeni oyun grubu kurulumu yapılırken, gerekli noktalarda da bakım-onarım çalışmalarımız devam etmektedir" denildi. 

Yazar:
elazığ belediyesi elazığ park park düzenleme çalışmaları
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı