İzleyenler hem şaşırdı hem eğlendi

Yetenek Sizsiniz Yarışması'nın şampiyonları Kıvanç ve Burak, illüzyon sanatın gizemli kapısını yaptıkları Stand-up şov ile birleştirince ortaya güzel görüntüler çıkıyor.

İzleyenler hem şaşırdı hem eğlendi

Küçük yaşta birbirleriyle tanışan ve yaklaşık 15 yıldır birlikte gösteriler yapan Kıvanç ve Burak, Yetenek Sizsiniz Yarışması'ndaki şampiyonluğun ardından gösterilerinde biraz değişiklik yaptı. Şehirlerde izleyicilerle buluşan ikili, bu kez Kayseri'ye giderek vatandaşlara unutulmaz anlar yaşattı. 

BAŞKAN AİLESİYLE İZLEDİ
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Ekim ayı kültür sanat etkinlikleri Yetenek Sizsiniz'in 2014 şampiyonları Kıvanç ve Burak'ın sıra dışı gösterileri ile devam etti. Gösterinin yapıldığı Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Merkezi tıklım tıklım doldu. Gösteriyi Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, eşi İkbal Çelik ve çocuklarıyla izledi. İnteraktif bir gösteri sunan ve bazı gösterileri seyircilerle birlikte gerçekleştiren genç illüzyonistler büyük beğeni topladılar. Birbirinden şaşırtıcı gösteriler sunan ve zaman zaman da izleyicileri kahkahalara boğan Kıvanç ve Burak, izleyicilerden büyük alkış aldı.  

ETKİNLİKLER ARTARAK DEVAM EDECEK
Gösterinin sonunda sahneden seyircilerle birlikte selfie çektiren Kıvanç ve Burak, Kayseri'de bulunmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirttiler. Gösterileri izleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, genç ve yetenekli illüzyonistleri yaptıkları gösteriden dolayı kutladı. Bu yıl 167 ayrı etkinliği 280 bin seyirci ile buluşturduklarını belirten Başkan Çelik, etkinlikleri artırarak yapmaya devam edeceklerini söyledi. 

Yazar: Haberci
kayseri haberleri burak ve kıvanç gösteri
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.