MÜSİAD'ın bilinmeyen Kayseri gerçeği

Kayseri Belediye Başkanı Mustafa Çelik, "MÜSİAD, ilk şubesini Kayseri'de açmıştır. Çünkü Kayseri'de tutarsa her yerde tutar denilmiştir" dedi.

MÜSİAD'ın bilinmeyen Kayseri gerçeği

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği'nin gençlik yapılanması olan Genç MÜSİAD Genel Başkanı Yavuz Fettahoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik'i makamında ziyaret etti. Çelik, MÜSİAD'ın ilk şubesini Kayseri'de açmasının önemine dikkati çekti. 

KAYSERİ'DE TUTARSA HER YERDE TUTAR
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Genç MÜSİAD'ın ziyaretinden memnun olduğunu belirterek, şehir hakkında bazı bilgiler verdi. Kayseri'nin ticaret ve sanayi şehri olduğuna dikkati çeken Başkan Çelik, "Bu özelliğini tarihinden alan bir şehirdir Kayseri. MÜSİAD'ta bu düşünceyle ilk şubesini Kayseri'de açmıştır. Çünkü Kayseri'de tutarsa her yerde tutar denilmiş. Bu bile şehrimizin ülke ticaretindeki önemini anlatmaya yetiyor. Ziyaretleri için Genç MÜSİAD yönetimine teşekkür ediyorum" dedi.

GENÇ MÜSİAD'IN 4 BİN ÜYESİ VAR
Genç MÜSİAD Genel Başkanı Yavuz Fettahoğlu da kendilerini kabul ettiği için Başkan Çelik'e teşekkür ederek, Genç MÜSİAD'ın 44 şubeye ulaştığını söyledi. Kanada, Katar gibi dünyanın farklı ülkelerinde de 18 şube olduğunu söyleyen Fettahoğlu, "Tüm dünyaya yayılmış durumdayız. 4 bine yakın üyemiz var. Bayrağı daha yukarı çekmek için çalışıyoruz. Kayseri'de büyüklerimiz bize bir yol açmışlar. Onlardan aldığımız bayrağı Türkiye ekonomisi adına daha yukarıya çıkarmak için var gücümüzle çalışıyoruz" diye konuştu.

Yazar: Haberci
kayseri haberleri genç müsiad
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı