Sinan Şamil Sam'ın hastaneden fotoğrafı

Milli Boksör Sinan Şamil Sam'ın vefat ettiği haberleri, hastanede çekilen bir fotoğrafla yalanlandı. Dövüş sporlarının spikeri Bilgehan Demir, Sam'ı ziyaret etti.

Sinan Şamil Sam'ın hastaneden fotoğrafı

Milli Boksör Sinan Şamil Sam yakalandığı hastalık nedeniyle uzun süredir sevenlerinden dua bekliyor. Özellikle son günlerde basında ve sosyal medyada çıkan 'Sinan Şamil Sam öldü' haberlerini bugün çekilen bir fotoğraf yalanladı. 

ACİL KARACİĞER BEKLİYOR
Dövüş Sporları Spikeri olarak bilinen Bilgehan Demir, hastanede tedavisi süren Boksör Sam'ı ziyaret etti. Doktorlarından durumu hakkında bilgiler alan Demir, "Sinan'a biraz sevigisi olan paylaşsın çok önemli. Sinan Şamil Sam'ın an itibariyle yanındayım. Çok sağlıklı olmamakla beraber acil olarak karaciğer gerekiyor. Doktorlardan aldığımız bilgiye göre kadavradan karaciğer gerekli. Allah Şifa Versin" dedi. 

TEDAVİ SÜRECİ OLUMLU
Kuzeyin Şampiyonu olarak bilinen demir yumruk Selçuk Aydın'da sosyal medya hesabından Sam ile ilgili haberlere tepki göstermiş. Aydın, "Değerli Arkadaşlar, camiamızın duayenlerinden, takım arkadaşım Milli Boksör Sinan Şamil Sam hakkında sosyal medya ve bazı internet sayfalarında hayatını kaybettiği yönünde çıkan asılsız haberlere itibar etmeyiniz. Şuan tedavi süreci olumlu bir şekilde devam ediyor İnşallah yakında eski sağlığına kavuşacak. Kamuoyunun bilgisine" diye yazmıştı. 

Milli Boksör Sinan Şamil Sam hakkında çıkan haberleri kupurhaber.com olarak kınıyor, acil şifalar diliyoruz. 

Yazar:
sinan şamil sam hastane fotoğrafı sinan şamil sam öldü mü bilgehan demir ziyaret news_keywords
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.