Başbakan Davutoğlu, sosyal medyadan soruları yanıtladı

Başbakan Ahmet Davutoğlu, tanınmış kişilere özel uyguladığı Facebook Mentions aracılığıyla vatandaşların sorularını yanıtladı. Davutoğlu, gelen yüzlerce mesaja tek tek cevap verdi.

Başbakan Davutoğlu, sosyal medyadan soruları yanıtladı

AK Parti Genel Başkanı, Başbakan Ahmet Davutoğlu, sosyal medya devi Facebook'un tanınmış kişi ve onaylanmış hesaplar için özel olarak uygulamaya koyduğu Facebook Mentions aracılığıyla yüzlerce kişinin sorularını canlı olarak cevapladı.

Davutoğlu'nu anlık olarak ortalama 25 bin kişi izledi. Bölüm bölüm verilen canlı yayını Başbakan Davutoğlu ve AK Parti'nin resmi hesapları da kullanıcılara duyurdu. Davutoğlu'na gelen 'Gençlere mesajınız nedir?' sorusuna, "Kendinizle barışık olun" dedi. Bir kullanıcı, Fatih Projesi'ni sordu. Bunun üzerine Davutoğlu, "Devam ediyor. Muhalefet doğası gereği neyse onu yapacak. Kullanılmıyor diyorlarsa, ellerinden alır kullanan başka yerlere veririz" dedi. Veli Akbulut isimli bir kişi de, 'Atanamayan öğretmenler ne olacak?' dedi. Bunun üzerine Davutoğlu, "Türkiye'nin ihtiyacı olan öğretmenler atanıyor. Şubat ayı itibariyle 30 bin öğretmen atanacak" yanıtını verdi.

Davutoğlu, bir soru üzerine 7 Haziran'da söz verdiklerini de anımsatarak, "Bir an dahi olsa ülkeyi iktidarsız bırakmayacağız" dedi.

 

Yazar:
başbakan davutoğlu Facebook Mentions canlı yayın ak parti
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı