Başkan pişirdi, Bakan Işık ve muhtarlar yedi

Kocaeli'de Muhtarlar Derneği'nin geleneksel olarak düzenlediği balık ikramında Başkan Karaosmanoğlu, ızgaranın başında pişirdi, Bakan Fikri Işık, protokol ve muhtarlar da yedi.

Başkan pişirdi, Bakan Işık ve muhtarlar yedi

Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şubesi'nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği 'Balık İkramı' yoğun bir katılımla gerçekleşti. Kocaeli Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu bir ara ızgaranın başına geçip, balık pişirdi konuklara ikram etti.  

Gölkay Park'ta düzenlenen ikrama Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu, AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz ve çok sayıda muhtarla birlikte vatandaşlarda katıldı. Dernek Başkanı Vedat Yoldaş etkinliklerine katılan herkese teşekkür etti. 

YAPILMAMIŞ KÖY YOLU KALMAYACAK
Izgarada çeşit çeşit balık pişiren Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, muhtarların yanında olduğunu bundan sonra da yanlarında olmaya devam edeceğini söyledi. Hep birlikte kente hizmet için çalıştıklarını söyleyen Karaosmanoğlu, "Önümüzde ki aylarda yolu yapılmamış köyümüz kalmayacak. Vatandaşımızın ayağı çamura değmesin diye hizmet üretiyoruz, üreteceğiz. Çamur yolumuz ve plansız köyümüz kalmasın diye çalışıyoruz. Muhtarlarımız 'En güzel köy benim köyüm ve mahallem 'yarışına girsinler. Köylerimize ve mahallelerimize yaptığımız her hizmetimizin medeniyetimize yakışan halde olmasını istiyoruz ve buna ulaşmak için çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

MUHTARLAR DAİRE BAŞKANLIĞI
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık da, hızlı internet ve donanımlı imkanların muhtarlara sunulduğunu belirterek, "AK Parti iktidarında muhtarlarımıza verilmesi geren değer verildi. Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatıyla bütün şehirlerde Muhtarlar daire başkanlığı kuruluyor" diye konuştu. 

Yazar: Haberci
kocaeli haberleri kocaeli muhtarlar muhtarlar balık ikramı
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı