Yenikapı'da güçlü Türkiye'nin ayak sesleri

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Yenikapı'da düzenlenen vatandaşlara, "Türkiye'nin ayak sesleri bunlar, daha gür duyulması için AK Parti'ye mührünüzü vurun. Tarihe vurun" diye seslendi.

Yenikapı'da güçlü Türkiye'nin ayak sesleri

AK Parti, 1 Kasım seçimlerine giderken Yenikapı'da büyük bir miting gerçekleştirdi. Burada konuşan AK Parti Genel Başkanı Başbakan Ahmet Davutoğlu, binlerce kişinin toplanmasının Türkiye'nin ayak sesleri olduğunu söyledi. 

Miting alanı içinde ve çevresinde toplam 550 sağlık personeli görev yapacak. Miting alanı çevresinde 56 adet kara ambülansı, 1 adet deniz ambulansı ve bir adet helikopter ambulans hazır bulunacak. 112 adet vinç ve sepetli aracın kullanıldığı miting alanı çevresi bayraklarla donatıldı. Vinçlerin tuttuğu dev pankartlara AK Parti İstanbul Milletvekili adaylarının fotoğrafları asıldı.

SEYYAR TUVALET VE MESCİTLER ALANDA
Güvenlik amacıyla alanın çeşitli noktalarında sürekli kayıt yapan kameraların bulunduğu platformlar oluşturulduğu görüldü. Mitingin canlı yayını için de toplam 20 kameradan oluşan reji kuruldu. Mitinge girişler, 6 ayrı noktadan gerçekleştirildi. 220 seyyar tuvaletin yanısı sıra mescit ve abdesthaneler de meydandaki yerini aldı. 

SANDIKTA MÜHRÜNÜZÜ VURUN
Alkışlar arasında kürsüye çıkan Başbakan Davutoğlu, İstanbul bir olursa, Türkiye'nin bir olacağını söyledi. Hiçbir alçaklığa geçit vermeyeceklerini söyleyen Davutoğlu, "Türkiye'nin ayak sesleri bugün burada, bu sesin daha gür duyulması için 1 Kasım'da sandıkta mührünüzü AK Parti'ye vurun. Tarihe vurun" dedi.

HUZUR VE GÜVEN ŞEHRİ İSTANBUL
İstanbul'daki girişimcilere de seslenen Davutoğlu, "Anahtar teslim fabrika yapacağız" dedi. Davutoğlu'nun bu sözleri alkış aldı. İstanbul'un 2071'e kadar su probleminin olmayacağını söyleyen Davutoğlu, İstanbul'un huzur ve güven şehri olacağına da dikkati çekti. Şehir, sokak ve parkların güvenliğini ihmal edilmeyeceğini söyleyen Davutoğlu, "Dev projemizin adı Huzur ve Güven Şehri projesi. Uyuşturucu ile her türlü tedbiri alıp, gelecek nesillere armağan edeceğiz" diye konuştu.

AK PARTİ'YE REKOR KATILIM
Miting sonrasında Başbakan Davutoğlu, çeşitli siyasi partilerden AK Parti'ye katılan 2bin 600 kişiye rozetlerini taktı. 

Yazar:
ak parti ak parti yeni kapı miting başbakan davutoğlu
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı