Müge Anlı'da itiraf edilen cinayette flaş gelişme

Müge Anlı ile Tatlı Sert'te itiraf edilen cinayette flaş gelişme. Aile cinayetinde ceset foseptik çukurundan çıktı. Babalarının ölüm haberini alanlar yıkıldı.

Müge Anlı'da itiraf edilen cinayette flaş gelişme

Gaziantep'te yaşanan olayda şok bir gelişme yaşandı. Daha önce Müge Anlı'nın programında itiraf edilen cinayetin perdesi aralandı. Ölen kişinin cesedi foseptik çukurunda bulundu. 

Hastanedeyken kaybolan Ali Sönmez'in ailesi programlara çıkarak, kayıp ile ilgili arayışa girmişti. Hatta canlı yayında Ali Sönmez'in kızı bazı ipuçları vermişti. Bunun üzerinden çok geçmeden olayı torunu itiraf etti. Yaşlı adamın cesediyle ilgili bilgiler verdi. Olayda aile arasında çıkan bir kavgada dededin bıçaklanıp göle atıldığı belirlendi. Bunu torun canlı yayında açıkladı. Gelişmeler üzerine Fatma Sönmez gözaltına alındı. Ceset bulunamadığı için serbest bırakılmıştı. 

POLİS SÜREKLİ TAKİP ETTİ
Kayıp adamın torunu polise Kayacık Barajı'nda arama yapılmasını istedi. Fakat bu yöntemde sonuç vermedi. Soruşturmayı genişleten polisin gözaltına aldığı Mahir Öztürk, suçu itiraf etti. Cesedin yerini itiraf edilince polis ve jandarma inceleme başlattı. Yaşlı adamın cesedinin foseptik çukuruna atılması üzerine çukur boşaltıldı ve cesede ulaşıldı. 

Tüm aileyi zan altında bırakan olayın aydınlığa kavuşması sevindirirken, ölüm haberi isyan ettirdi. 

Yazar:
Müge anlı müge anlı cinayet ali sönmez cinayeti
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı