Kupür Haber artık sektörün devi Google News'te

Habercilikte Farklı Bakış sloganıyla 2,5 ay önce kurulan kupurhaber.com, sürekli güncel haberlerin listelendiği haber sistemi olan Google News'e kaydedildi. Okuyucularımıza teşekkür ederiz.

Kupür Haber artık sektörün devi Google News'te

8 Ağustos 2015'de Habercilikte Farklı Bakış sloganıyla yayın hayatına başlayan www.kupurhaber.com, birçok haber kaynağını özel haberleri, bağımsız içeriğiyle sıralayarak okuyuculara sunan Google News'e kayıt oldu. Kupür Haber, artık devler liginde. Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Ertuğrul, okuyucularına teşekkür etti. 

GOOGLE HABERLER KABUL ETTİ
Google News'e başvuru yapmak için gerekli şartları kısa sürede yerine getiren kupurhaber.com, News Danışmanı Serkan beyin, yönlendirmesiyle başvuru sürecini olumlu tamamladı. Konuyla ilgili açıklama yapan Genel Yayın Yönetmenimiz Mehmet Ertuğrul, "Okuyuculara farklı ve özgün haberleri sunmak için çıktığımız bu yolda kısa sürede güzel başarılar elde ettik. Tamamen özgün ve farklı içerikleri okuyucularımıza ulaştırmanın gayreti içerisindeyiz. Türkiye geneli bir yapılanmanın da ne kadar zor olduğunun farkındayız" dedi. 

2,5 AY ÖNCE BAŞLAYAN SÜREÇ
Yayına hayatına girdikleri ilk hafta 10 bin okumaya çıkıldığını söyleyen Ertuğrul, "Bu rakamlar aslında çok az fakat yayın hayatına sıfırdan başlayan, 2,5 ay önce bir tek kupurhaber.com imzalı haber olmayan bir site için çok güzel rakamlar. Bu sayımızı şimdi 5'e katlamış durumdayız. Alexa sıralamasında 10 bin site arasına girildi. Bunları şimdi Google News'e kayıt olarak devam ettiriyoruz. Google Haberler, güncel olan haber sitelerinin bulunduğu, bir haber sistemidir ve tamamen bağımsız ve özgün bir içeriğe sahip haber sitelerinden oluşmaktadır. Artık sitemiz de buradaki sayılı siteler arasındaki yerini almıştır" diye konuştu. 

TEŞEKKÜR VE TEMENNİ
Mehmet Ertuğrul, sitenin kuruluşundan bugüne kendilerini yalnız bırakmayan okuyucularına teşekkür ederek, "Okuyucularımızın desteği ve bizi takibi ile bugünlere geldik. Daha da güzel günler bizleri bekliyor. Bu süreçte gece gündüz çalışma yapan editöryal kadromuza, manevi desteğini esirgemeyen dostlarımıza ve özellikle kısa süre içerisinde tanıdığımız Google News danışmanız Serkan beye teşekkürü bir borç biliyorum. Bu arada siteyi farklı bir şablonda sunmak adına istediğimiz değişiklikleri bizi kırmadan yapan GaziSoft ailesi ve Sunucu Çözümleri yetkililerine ayrıca teşekkür ediyorum. Daha güzel günlerde hep birlikte" dedi. 

Yazar:
google news google haberler kupür haber
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.