Ankara'daki patlamada 4 tutuklama kararı

Ankara'da yaşanan patlama sonrasında açılan soruşturmada flaş gelişme. 4 şüpheli mahkeme tarafından tutuklandı. 97 kişinin öldüğü olayda 10 kişi hakkında da yakalama kararı bulunuyor.

Ankara'daki patlamada 4 tutuklama kararı

Ankara'da tren garı önünde yaşanan bombalı saldırıda önemli bir gelişme yaşandı. Yürütülen soruşturma kapsamında hakim karşısına çıkan 4 şüpheli tutuklandı. 97 kişinin öldüğü saldırıyla ilgili yürütülen soruşturma devam ediyor. 

10 KİŞİ HAKKINDA YAKALAMA 
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talebiyle daha önce Ankara Garı önünde meydana gelen patlamayla ilgili aranan 10 zanlı hakkında yokluklarında yakalama kararı çıkarılmıştı. Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği, savcılık talebiyle 4 şüpheli hakkında daha yokluğunda tutuklama kararı verdi. Yaşanan bu gelişme davayla ilgili delillerin de toplandığını ve bazı suç unsurlarının tespit edildiğini gösteriyor. 

TWİTTER'DAN DUYURULMUŞTU
Ankara'da yaşanan patlamadan 1 gün önce bazı twitter hesaplarından, bombalı saldırıyla ilgili paylaşımlar yapılmıştı. Patlamanın meydana gelmesiyle hesaplar dondurulmuştu. Polis, Twitter yetkilileri ile görüşerek söz konusu hesabı kullananların IP adresini almıştı. Patlamayla ilgili polis derinden soruşturmasını sürdürüyor.

porno
Yazar:
ankara patlama ankara patlama soruşturması tren garı faciası
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı