Halk milletvekili adayını böyle bağrına basıyor

AK Parti Samsun Milletvekili adayı Orhan Kırcalı, gittiği her yerde sevgiyle karşılanıyor. Bafra bölgesinin adayı olan Kırcalı'yı görenler kucaklaşıp, başarılar diliyor. Kırcalı, "1 Kasım'da tarih yazacağız" diyor.

Halk milletvekili adayını böyle bağrına basıyor

AK Parti'de 1 Kasım'da yapılacak seçimler öncesi milletvekili adaylarında çalışmalar hızla devam ediyor. Bu süreçte Samsun'daki listede sürprizle yer bulan Kırcalı, seçim çalışmalarında büyük ilgi görüyor. Halkın bağrına bastığı Kırcalı, 1 Kasım'da tarih yazılacağını söyledi. 

SEÇMENLE SICAK DOSTLUK
Bafra bölgesinin Milletvekili adayı olan ve yoğun çalışmalarını burada geçiren Orhan Kırcalı, teşkilat ile birlikte gece gündüz demeden çalışmalarını yürütüyor. Esnaf, vatandaş, emekli, memur herkes ile görüşen Kırcalı, sorun ve sıkıntıları ile ilgili de bilgiler alıyor. Kırcalı'nın programlarına vatandaşların özel ilgisi de dikkatlerden kaçmıyor. Her vatandaşın candan sarıldığı Kırcalı, kendinden yaşça büyüklerin ise ellerini öpüp hayır dualarını alıyor. Gündüzleri ziyaretler gerçekleştiren Kırcalı, akşamları ise mahalle mitingleri düzenliyor. 

KRİZ DÖNEMİNİ HATIRLATTI
Mitinglerde halka hitap eden Orhan Kırcalı, geçmiş dönemlerde özellikle koalisyan döneminde krizler yaşandığına dikkati çekerek, açıklamalar yapıyor. "Gecelik faizler yüzde 7 bin 500 oldu" diyen Kırcalı, "Üç haneli enflasyonlar oluştu. Üretim durdu fabrikalar kapandı. Milyonlarca insanımız işsiz kaldı. Hastanelerimizde kuyruklar vardı. Allah’a şükür 13 yıldır ekonomik krizler yaşamıyoruz. Dünyanın en güçlü 17. ekonomisi olduk. Milli gelirimiz 10 bin doları aştı. İstihdam ve ihracat arttı. Dünyanın en hızlı kalkınan ve büyüyen 7. ülkesi olduk" dedi. 

'KARANLIK DÖNEM' UYARISI
Merkez Bankası'nda 150 milyar dolarlık bir döviz rezervi olduğunu söyleyen Orhan Kırcalı, "Sağlıktan eğitime, enerjiden ulaşıma her alanda dev yatırımlar yapıldı. 651 bin insanımız TOKİ ile ev sahibi oldu. 17 bin 615 km bölünmüş yol yaptık. 1041 gençlik ve spor tesisini ülkemize kazandırdık. Hızlı trene, yeni metrolara, Marmaray’a kavuştuk. 185 yeni üniversite kuruldu. Yerli tankımızı, gemilerimizi, füzelerimizi üretmeye başladık. Bu durumdan rahatsız olan iç ve dış şer odakları algı oluşturarak ülkemizin ve milletimizin önünü kesmek bizi yeniden o karanlık dönemlere geri getirmek istiyorlar. Milletimiz çok oyun bozdu, çok tuzak bozdu. 1 Kasımda bir kez daha bozacaktır. Eski karanlık dönemlere dönmeyeceğiz" diye konuştu. 

Kırcalı, 1 Kasım seçimlerinde vatandaşların tarih yazacağını ve kurulacak güçlü bir iktidarla ülkeyi daha iyi günlerin beklediğine vurgu yaptı. 

Yazar:
ak parti orhan kırcalı haberleri 1 kasım seçimleri samsun haberleri bafra haberleri
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı