Odasında cansız bedeni bulunan hemşirenin kesin ölüm nedeni araştırılıyor

Özel bir hastanede görevli hemşirenin, odasında ölü bulunmasının ardından Emniyet, geniş çaplı bir soruşturma başlattı. Hastane çalışanlarının ifadesini alacak olan Emniyet yetkilileri, olayın intihar mı yoksa, ecel mi olduğunu ortaya çıkaracak.

Odasında cansız bedeni bulunan hemşirenin kesin ölüm nedeni araştırılıyor

Kayseri'nin Kocasinan ilçesindeki özel bir hastanede hemşire olarak çalışan 27 yaşındaki  Pınar Demirel, mesai arkadaşları tarafından odasında ölü olarak bulunmuştu. Bunun üzerine polis, olayın nedenini derinlemesine araştırmaya başlayacak. 

POLİS OLAYI İNCELEMEYE ALDI
Gece hastanede görevini yaparken bir anda ortadan kaybolan Pınar Demirel, odasında hareketsiz yatarken bulundu. Bunun üzerine odaya sağlık görevlileri çağırıldı. Yapılan tüm müdahalelere Pınar Demirel, cevap vermedi ve ölmüş olduğu belirlendi. Pınar Demirel'in hayatını kaybettiğinin anlaşılması üzerinde polis olay yerinde inceleme yaptı. Polis kesin ölüm nedenini araştırmak için soruşturma başlattı. 

AİLESİ YASA BOĞULDU
Pınar Demirel'in hayatını kaybetmesi, mesai arkadaşlarını ve sevenlerini de yasa boğdu. Demirel'in cenazesi vakit kaybetmeden toprağa verildi. Tabutuna duvak örten aile, genç kızlarının ardından gözyaşı döktü. İldem Mezarlığı’na defnedilen Pınar Demirel'in ölümü geride acı dolu bir aile bıraktı. Olayın iç yüzü, polisin araştırılmasıyla ortaya çıkacak.

Yazar: Haberci
pınar demirel neden öldü hemşire ölüm nedeni
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı