İstanbul'da helikopter destekli IŞİD operasyonu

İstanbul'da polis, helikopter ve özel harekatçılarla birlikte terör örgütü IŞİD'e yönelik eş zamanlı bir operasyon yaptı. Havadan ve karadan aynı anda yapılan operasyonlarda, çok sayıda kişi yakalandı.

İstanbul'da helikopter destekli IŞİD operasyonu

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerini Bağcılar'da terör örgütü IŞİD'e yönelik şafak vakti eş zamanlı operasyon düzenledi. Havadan ve karadan yapılan operasyonda, terör örgütü IŞİD'le bağı olduğu düşünülen çok sayıda kişi gözaltına alındı. 

SESSİZ SEDASIZ OPERASYON
Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri şafak vakti terör örgütü IŞİD'e yönelik operasyon düzenledi. Bağcılar'da önceden belirlenen adreslere yapılan baskında, polis helikopteri ve özel harekat ekipleri de destek verdi. Girilen binalarda çok sayıda kişi gözaltına alındı. Sessiz sedasız yapılan operasyonda yakalananlar, sağlık kontrolünden geçirilmek üzere Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü. 

OPERASYONLAR ARTARAK SÜRÜYOR
Sağlık kontrolünün ardından şahıslar sorgulanmak üzere Vatan Caddesi'nde bulunan İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü. Polisin bir süredir bu adresleri izlediği ve operasyon için uygun anı beklediği öğrenildi. Son günlerde terör örgütü IŞİD'e yönelik operasyonlar artarak devam ediyor.

Yazar:
ışid istanbul operasyon ışide yönelik operasyonlar
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı