Fotoğrafçı kursiyerlerin objektifinden Yedigöller

Konya'da Fotoğrafçılık Kursu'na katılan kursiyerler, Bolu'nun tabiat yeri Yedigöller'e gitti. Kamp kuran fotoğrafçılar, hem doğanın keyfini çıkardı hem de doğa fotoğrafı çekmeyi öğrendi.

Fotoğrafçı kursiyerlerin objektifinden Yedigöller
Haberin galerisi için tıklayın!

Konya Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı Meslek Edindirme Kursları'nda (KOMEK) açılan Fotoğrafçılık Kursu'na katılanlar yine farklı bir organizasyonla fotoğraf çekmeyi pekiştirdi. Fotoğraf ustası ve sanatçısı Mustafa Binol eşliğinde kursiyerler doğa harikası Bolu Yedigöller'e giderek, kamp yapıp, fotoğraf çekti. 

Daha önce pratik eğitim almak için antik Rum beldesi Sille'ye giderek, tarihi ve doğal güzellikleri görüntüleyen KOMEK Fotoğrafçılık Kursu kursiyerleri, bu kez doğal güzelliği olan Bolu Yedigöller'e gitti. KOMEK öğretmenleri ve kursiyerlerden oluşan 80 kişilik ekip Bolu Yedigöller’de uzun pozlama, doğa ve manzara çekimleri, ışık açısı ve kullanımı gibi teknik bilgilerini kullanma fırsatı buldu. 

FOTOĞRAFÇILIK BÖYLE HUZUR VERİYOR
Gruba rehberlik eden fotoğraf ustası ve sanatçısı Mustafa Binol, Yedigöllerin herkesin hayatta bir kez de olsa görmesi gereken bir yer olduğunu belirterek, anıt ağaçların genç ağaçlarla boy gösterdiği mekanda, göllerde bulunan harika yansımaların, çeşitli ağaç yapraklarının insana bir başka huzur verdiğini söyledi. Farklı mekanlar, şehirler ve farklı insanlar tanımanın fotoğrafçılığın en güzel yanlarından biri olduğun kaydeden Mustafa Binol, “Kursiyer arkadaşlarımın Yedigöllerde bulunan farklı fotoğraf grupları ile sohbet etmeleri, farkındalığın da artmasına sebep oluyor" dedi. 

Kursiyerlerin çektiği fotoğrafları, galeri bölümümüzde görmek için tıklayınız.

KOMEK KURSİYERLERİYLE İLGİLİ DAHA ÖNCEKİ HABERİ OKUMAK İÇİN GÖRSELE TIKLAYINIZ.

Yazar:
komek kursiyerleri yedigöller fotoğrafları mustafa binol fotoğrafları
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı