Erdoğan ile Kılıçdaroğlu arasında buzları eriten tokalaşma

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile CHP'li Kılıçdaroğlu arasında 30 Ağustos kutlamalarında tokalaşmama krizi yaşanmıştı. Cumhuriyet Bayramı kutlamalarında ikili tokalaşıp, gülümsedi. Dikkatlerden kaçmayan o anlar objektife böyle yansıdı.

Erdoğan ile Kılıçdaroğlu arasında buzları eriten tokalaşma

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarında dikkat çeken bir olay yaşandı. 30 Ağustos kutlamalarında tokalaşmayan iki lider, bu kez tokalaştı. Seçim öncesinde yaşanan bu gelişme dikkatlerden kaçmadı. 

DEVLET TAM KADRO ORADAYDI
Cumhuriyet'in 92'inci yılı kutlamaları kapsamında Ankara'da tören düzenlendi. Buradaki törene Cumhurbaşkanı Erdoğan, Meclis Başkanı İsmet Yılmaz, Başbakan Ahmet Davutoğlu, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Başbakan Yardımcıları Numan Kurtulmuş, Tuğrul Türkeş, Yalçın Akdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Anayasa Mahkemesi Başkanı Zühtü Aslan, Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit, Danıştay Başkanı Zerrin Güngör, Bakanlar Kurulu'nun bazı üyeleri, yüksek yargı mensupları, kuvvet komutanları, yabancı misyon şefleri ile Ankara Garnizonu'nda görevli subay ve astsubaylar katıldı.

BU KEZ KRİZ YAŞANMADI
Cumhurbaşkanı Erdoğan, protokole gelirken herkes ayağa kalktı. Protokolde yer alan Kılıçdaroğlu da Davutoğlu'nun yanında oturuyordu. Erdoğan ile 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarında tokalaşma krizi yaşayan Kılıçdaroğlu bu kez aynı şeyi tekrar yapmadı. Erdoğan ile tokalaşan Kılıçdaroğlu daha sonra yerine oturdu. Bu anlar dikkatlerden de kaçmadı. 

BAHÇELİ TÖRENLERE KATILMADI
Bu arada MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin kutlamalarda olmaması dikkatleri çekti. Cumhuriyet Bayramı kutlamaları coşkuyla gerçekleşti. 

 

Video www.saatbasihaber.com'dan alınmıştır.

Yazar:
Erdoğan ve Kılıçdaroğlu krizi Cumhuriyet kutlamaları Tokalaşma krizi
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.