Boğazın Boğası Milli Boksör Sam hayatını kaybetti

"Boğazın Boğası" lakaplı Ağır Sıklet Boks Şampiyonu unvanına sahip Sinan Şamil Sam, hayatını kaybetti. Boksör Sam, hastanede öldü. Milli Boksörün cenazesi ne zaman. Son fotoğrafı böyle görüntülendi. İşte Sinan Şamil Sam'ın kesin ölüm nedeni.

Boğazın Boğası Milli Boksör Sam hayatını kaybetti

"Boğazın Boğası" lakaplı WBC Dünya Kıtalar Arası Ağır Sıklet Boks Şampiyonu unvanına sahip Sinan Şamil Sam, yaşadığı rahatsızlığın ardından yaklaşık 5 yıldır karaciğer nakli bekliyordu. Sam, tedavi gördüğü Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde hayatını kaybetti.

Yakalandığı karaciğer rahatsızlığının pençesinde yaşam mücadelesi veren Sam, profesyonel boks kariyerinde 2 kez dünya, 8 kez de Avrupa şampiyonu oldu. Rahatsızlığı dolayısıyla boks kariyerini de noktalamak zorunda kalan ringlerin efsane boksörü Sam, karaciğer yetmezliği nedeniyle Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi görüyordu.  

AĞABEYİ: SÖZÜN BİTTİĞİ YERDEYİZ
Sinan Şamil Sam'ın saat 01.30 sıralarında hayatını kaybettiği bildirildi. Sinan Şamil Sam’ın kardeşi Alpaslan Sam, "Diyecek bir şey yok. Gece saat 01.30 da ağabeyimi kaybettik. Sözün bittiği yerdeyiz. Diyebilecek bir şey bulamıyorum. Cumartesi günü Kocatepe Camii’nde öğlen namazın müteakiben Karşıyaka Mezarlığına defnedeceğiz’’ diyerek üzüntüsünü dile getirdi.

DAVUTOĞLU DA ARAYA GİRMİŞTİ
41 yaşında hayatını kaybeden Milli Boksör Sinan Şamil Sam için bir süre önce Başbakan Ahmet Davutoğlu devreye girmişti. Başbakan Davutoğlu’nun devreye girmesiyle Milli Boksör Sinan Şamil Şam, Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne nakledilerek tedavisine devam ediliyordu.

CENAZESİ YARIN KALDIRILACAK
Karaciğer yetmezliği nedeniyle hayatını kaybeden Sinan Şamil Sam’ın cenazesi Cumartesi günü Kocatepe Camii’nde kılınacak öğlen namazının ardından son yolculuğuna uğurlanacak.

İŞTE SİNAN ŞAMİL SAM'IN HASTANEDEN ÇEKİLEN SON FOTOĞRAFLARI

Yazar:
Sinan Şamil Sam cenazesi Sinan Şamil Sam son fotoğrafı Sinan Şamil Sam kimdir
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.