Kılıçdaroğlu'ndan 'Refah ve huzur' formülü

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ülkeye refah ve huzur getirecek formülü açıkladı. Kılıçdaroğlu'nun miting alanında karanfil atarken düşme tehlikesi geçirmesi objektifleri yansıdı. İşte Kılıçdaroğlu'nun seçim formülü.

Kılıçdaroğlu'ndan 'Refah ve huzur' formülü

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir'de seçmenle buluştu. Burada Kemalpaşa ilçesinde miting yapan  Kılıçdaroğlu, "Refah ve huzur istiyorsak bir araya gelmek zorundayız" dedi. Kılıçdaroğlu'nun karanfil atarken düşme tehlikesi yaşaması korkuttu. 

YETER ARTIK BIKTIK
İzmir 2. bölge ziyaretleri kapsamında Kemalpaşa ilçesinde halka seslenen Kılıçdaroğlu, “Refah ve huzur istiyorsak bir araya gelmek zorundayız. Bir araya geleceğiz, gücümüzü birleştireceğiz. Huzur ve refahı isteyenler çoğunlukta ama farklı partilerin içine girmişiz. Gelin bölünmeyelim, bir arada olalım. Bu ülkeye refah ve huzuru getirelim. Sözüm söz; oy versin vermesin 78 milyon vatandaşımı kucaklayacağım. Yeter artık bıktık kavgadan gerilimden bıktık” dedi.

YETKİYİ SARAYDAN ALMAYAYIM
Türkiye’nin bütün komşularıyla sorun yaşadığını belirten Kılıçdaroğlu, "Türkiye bütün komşularla barış içinde yaşasın. Niye hep kavga ediyorsun? Öyle bir hale geldi ki mal satacak ülke yok. Suriye ile kavga ettin, peki Mısır, Libya ile ne işin var? Bunları düzeltmek zorundayız. Türkiye’yi adım adım geziyorum. Ben yetkiyi saraydan değil sizden almak istiyorum. Türkiye bir ateş çemberinden geçiyor. Kim yönetiyor Türkiye’yi? Düne kadar gittiler oturdular masaya ‘çözüm üreteceğiz’ dediler. Sonra 7 Haziran’dan sonra ‘PKK bizi kandırdı.’ Siz çocuk musunuz?" diye konuştu. 

ASGARİ ÜCRET İNADINA BİN 500 TL
Bugünün Cuma olduğuna dikkati çeken Kemal Kılıçdaroğlu, "Benim kul hakkı yeme gibi bir geleneğim, inancım da yok. Allah nasip etmesin. ‘Asgari ücret 1500 olacak’ dedim beni işverenlere şikayet ettiler. Çatlasalar patlasalar da asgari ücreti net 1500 lira yapacağım. 
Köylüye, işçiye, sanayiciye, emekçiye sahip çıkacağım" diye konuştu. 

Konuşmasını tamamlayan Kılıçdaroğlu, vatandaşlara karanfil attı. Atarken düşme tehlikesi yaşadı.

Yazar:
kemal kılıçdaroğlu kılıçdaroğlu düşme tehlikesi kılıçdaroğlu seçim formülü seçim vaatleri
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.