Çocuklar ölünce mi akıllanacaksın?

Samsun'da bir kamyonetin kasasındaki plastik masa ve sandalyelerin üzerine oturtulan çocuklar, görenlerin yüreklerini ağzına getirdi.

Çocuklar ölünce mi akıllanacaksın?
Haberin videosu için tıklayın!

Samsun'un İlkadım İlçesi'nde düğünlere masa ve sandalye kiralayan şirketin kamyonetinin kasasında seyahat eden çocuklar, çevredekilerin şaşkın bakışları arasında seyahat etti. 

Türkiye'de genellikle kazalar olduktan sonra hep, 'Keşke yapmasaydım' denir ve ölen öldükten sonra tedbir alınır. Bu olaylara örnek bir olay da Samsun'da yaşandı. Düğünlere sandalye ve masa kiralayan bir şirkete ait kamyonetin kasasına yaşları 10 ile 15 arasında değişen 4 çocuk bindirildi. Açık kasa kamyonete bindirilmekle yetinilmeyen çocuklar, birbirine iple bağlı masa ve sandalyelerin üzerine çıkartıldı. 

Çevredekilerin şaşkın bakışları arasında seyahat eden çocuklar, bazı ağaç dallarından yaprak kopartarak, yürekleri ağza getirdi. En küçük bir hatada yere çakılma ihtimali yüksek olan bu olayda, şoförün hızlı araç kullanması ise dikkati çekti. Vatandaşlar, "Çocuklar ölünce mi akıllanacaksın? Böyle bir taşıma mı olur?" diye şoföre tepki gösterdi. 

Fotoğraf ve görüntü çekildiğini anlayan şoför, ara sokaklara girerek izini kaybettirdi. 

Yazar:
samsundasıradanbirgün tehlikeli yolculuk samsun samsun haberleri trafik kural ihlali
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı