Cumhuriyet Gazetesi'ne tomalı koruma

Cumhuriyet Gazetesi'ne saldırı ihbarı alan polis tomalarla korumaya başladı. Gazete binası önünde güvenlik önlemleri artırıldı. Olası bir saldırıya karşı polis teyakkuzda bekliyor. Gazeteye çıkan yollar trafiğe kapatıldı.

Cumhuriyet Gazetesi'ne tomalı koruma

Son günlerde Cumhuriyet Halk Partisi ve AK Parti'ye yönelik saldırılar artarken, polis 'Cumhuriyet Gazetesi'ne saldırı olacak' ihbarına da duyarsız kalmadı. İhbarı değerlendiren İstanbul Emniyet Müdürlüğü, gazete binası önünde tomalarla bekleyiş yapıyor.

POLİS YOLU TRAFİĞE KAPATTI
Mecidiyeköy’deki Cumhuriyet gazetesi binasına yönelik saldırı ihbarı ile ilgili gazete binası önünde güvenlik tedbiri artırıldı. Mecidiyeköy’deki gazetenin merkez binası önünde güvenlik tedbiri alan polis bölgeyi adeta abluka altına aldı. Polis, provokasyon amaçlı yapılacağı değerlendirilen saldırının önlenmesi için binaya çıkan yolları trafiğe kapattı. 

TOMALAR GAZETE ÖNÜNDE
Saldırı ihbarına ilişkin gönderilen iki TOMA aracı, çevik ve asayiş ekiplerinin bina önündeki bekleyişi sürüyor. Üst seviyede güvenlik önlemlerinin alınmasıyla olası bir saldırının da önüne geçilmesi planlanıyor. Seçim öncesi olumsuz bir durum yaşanmaması için polis, İstanbul genelinde de güvenlik önlemlerini almaya devam ediyor.

Yazar: Haberci
cumhuriyet gazetesi saldırı ihbarı ihbara polis koruması
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı