Giresun'da muhtara ve yanındaki 25 kişiye AK Parti rozeti

Giresun'un Görele İlçesi'ne bağlı İsmailbeyli Köyü'nun Muhtarı Serdal Yenitürk, yanındaki 25 kişiyle birlikte AK Parti'ye üye oldu. Rozetini takan Muhtar Yenitürk, köyünün AK Parti'yle büyük hizmetler gördüğünü söyledi.

Giresun'da muhtara ve yanındaki 25 kişiye AK Parti rozeti

Giresun’un Görele İlçesi İsmailbeyli Köyü muhtarı, beraberindeki 25 kişilik grupla AK Parti’ye üye oldu. AK Parti saflarına katılan grup adına konuşan İsmailbeyli köyü Muhtarı Serdal Yenitürk, İsmailbeylinin AK Parti sayesinde büyük hizmetler gördüğünü ve geçmişte yaşadıklarını geride bıraktıklarını belirtti.

Katılım ve rozet takma törenine Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, İl Genel Meclis Üyesi Şengül Şahin ve AK Parti Görele ilçe Başkanı Tayfun Emecan katıldı. Törenle üye kayıtları yapılan 25 kişilik gruba rozetleri takıldı.

ŞAHA KALKILACAK DÖNEM
Kritik bir süreçten geçtiklerini belirten AK Parti Görele İlçe Başkanı Tayfun Emecan, pazar günü yapılacak genel seçimlerde ülkenin güçlü bir Türkiye’ye yeniden bir istikrarlı bir Türkiye ye milletine, devletine sahip bir Türkiye için kararını AK Parti'den yana kullanması gerektiğini söyledi. Bu seçimle tek başına iktidara gelineceğini ve büyük bir Türkiye inşa edileceğini söyleyen Emecan, "Çünkü AK Parti’nin hedefleri her zaman büyüktür ve büyük olmuştur. Hedef 2023 diyoruz çünkü bu tarihte ülke bütün prangalarından sıyrılacak adeta şaha kalkacağı bir döneme geçeceğiz" dedi. 

İlçe Başkanı Emecan, kritik sürecin birlik ve beraberlikle aşılabileceğini belirterek, yeniden bir ayağa kalkış ve uyanış olmasını temenni etti.

Yazar: Haberci
muhtara ak parti rozeti giresun haberleri ak partiye geçiş yapanlar
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.