Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sarılan ağladı

Vatandaşlarla bir araya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sarılarak ağlayanların ve fotoğraf çektirirken gözyaşı dökenlerin görüntüsü dikkat çekti. Erdoğan'ı yakından gören vatandaşların ağlaması objektiflere böyle yansıdı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sarılan ağladı
Haberin galerisi için tıklayın!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Külliye'de vatandaşlarla buluşmasında yaşanan ilginç anlar ortaya çıktı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'ı yakından görme fırsatı bulan bazı vatandaşlar sevinç gözyaşları döktü. Emine Erdoğan'a sarılarak ağlayanlar görüldü. Külliye'de yaşanan bu detayı kupurhaber.com olarak sizler için derledik.

DEVLET ÇAĞIRDI MİLLET AĞLADI
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle 81 ilden gelen 800’ü aşkın vatandaşımıza Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde bir resepsiyon vermişti. Erdoğan burada, "İçinde bulunduğumuz Cumhurbaşkanlığı Külliyesi, devletle milletin buluşmasının, Cumhuriyetin sahibinin şu kurum veya bu kesim değil bizzat Cumhur olduğunun sembolüdür" deyip vatandaşlarla bir araya gelmişti. Cumhurbaşkanlığı resmi sitesine yüklenen fotoğraflarda, bazı vatandaşları ağladığı görüldü.

EMİNE ERDOĞAN'A DA SARILIP AĞLADILAR
Külliye'ye gelen vatandaşların arasına giren Erdoğan, neredeyse herkes ile tek tek tokalaştı. Bu sırada Erdoğan'ı yakından gören bazı vatandaşlar, duygularına hakim olamayarak ağladığı görüldü. Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'da bayan misafirlerle ilgileniyordu. Emine Erdoğan'a sarılıp ağlayanların da olduğu objektiflere yansıdı. Aynı programda çok sayıda kişinin ağlaması ise dikkatlerden kaçmadı.

Programa katılanlar arasında, yakın dönemde konu oldukları haberlerle kamuoyunun yakından tanıdığı isimlerin olması da dikkat çekti. 

TÜM FOTOĞRAFLAR GALERİ BÖLÜMÜMÜZDE..

Yazar: Haberci
Külliye'ye giden vatandaşlar Erdoğan'a sarılıp ağlayanlar Erdoğan'a sarılıp ağlama
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı