AK Parti Milletvekili'nden nazik 'rahatsızlık' özrü

AK Parti Samsun Milletvekili adayı Orhan Kırcalı, çalışmalar süresince yapılan sesli anons, konvoy ve pankart gibi faaliyetlerden dolayı seçmenden özür diledi. Kırcalı'nın nazik davranışı vatandaşlardan takdir topladı.

AK Parti Milletvekili'nden nazik 'rahatsızlık' özrü

1 Kasım seçimlerine giderken AK Parti Samsun Milletvekili adayı Orhan Kırcalı'dan farklı bir hareket geldi. Seçmenden seçim kampanyası boyunca sesli araçlar, konvoy, müzik, afiş ve poster asma gibi faaliyetlere dikkati çeken Kırcalı, "İstemeden verdiğimiz rahatsızlıklar nedeniyle halkımızın gösterdiği anlayışa teşekkür ediyor ve özür diliyorum" dedi.

HERKESE TEK TEK TEŞEKKÜR ETTİ
AK Parti'nin adayı Orhan Kırcalı, 1 Kasım seçimleri öncesinde bir açıklama yaptı. Yarın yapılacak olan seçimlerin ülkemize, milletimize ve Samsun'a hayırlı olmasını dileyen Orhan Kırcalı, "Seçim çalışmaları sırasında bizleri iş yerlerinde, evlerinde pazar yerlerinde ve mahallelerinde ağırlayan 17 ilçemizle birlikte tüm Samsunlu saygıdeğer hemşehrilerime, sivil toplum kuruluşlarımıza, derneklerimiz ve odalarımıza, muhtarlarımız ve azalarımıza, çalışmalarımızı halkımıza duyuran basın kuruluşlarımıza ve basın çalışmalarımıza çok teşekkür ediyorum" dedi.

GÜRÜLTÜ VE GÖRÜNTÜ KİRLİLİĞİ ÖZRÜ
Seçim çalışmalarında kendisini yalnız bırakmayan teşkilat mensuplarına da teşekkür eden Orhan Kırcalı, "Seçim günü sandıklarda görev yapacak olan sandık kurulu üyelerimiz ve müşahitlerimize, üye ve delegelerimize, broşür ekiplerimize, basın, tanıtım ve sosyal medya görevlilerimize çok teşekkür ediyorum. Bu çalışmalarımız sırasında sesli araçlarımız, konvoy, müzik, afiş ve poster asma gibi faaliyetlerimiz sırasında istemeden verdiğimiz rahatsızlıklar nedeniyle halkımızın gösterdiği anlayışa teşekkür ediyor ve özür diliyorum. Seçim çalışmalarımızı, ilkeli bir şekilde yaptık. Karalama, hakaret ve iftiralar içinde olmadık. Kendimizi tanıtarak, partimizin yaptığı hizmetleri ve yapacaklarını anlatarak sürdürdük. Halkımızdan destek rica ettik" diye konuştu. 

OYUNUZU KULLANIN RİCASI
Orhan Kırcalı, vatandaşlardan yarın yapılacak seçimler için de, 'Demokratik haklarınızı kullanarak sandığa gidip oylarınızı kullanın' ricası yaptı. Kırcalı, bu seçimde yüksek bir katılım beklendiğinin de altını çizdi.

Yazar: Haberci
ak parti samsun orhan kırcalı haberleri seçmenden özür dileyen milletvekili nazikçe özür diledi
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.