HDP'nin seçim aracında yakalanan terörist tutuklandı

Terör örgütü PKK'nın sözde Hakkari Bölgesi Sorumlusu 'Arin' kod aldı kadın terörist HDP İl Başkanı'nın bulunduğu araçta yakalandı. Aracın seçim kampanyasında kullandığı belirlendi. Terörist tutuklandı.

HDP'nin seçim aracında yakalanan terörist tutuklandı

Kahramanmaraş'ta seçime sayılı saatler kala önemli bir gelişme yaşandı. HDP'nin Kahramanmaraş Eş Başkanlarından Erhan Yapıcı'nında içerisinde bulunduğu araçta terör örgütü PKK'nın sözde Hakkari sorumlusu olan kadın terörist yakalandı. Teröristin PKK'nın tim komutanı olduğu belirtildi. 

HDP'Lİ BAŞKANLA TERÖRİST AYNI ARAÇTA
Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü'nce yapılan çalışmada, Kahramanmaraş’a geldiği tespit edilen ve PKK/KCK terör örgütünün Hakkari (Balkayalar) bölge sorumlusu olan Arin K. kod adlı Gülistan Seçkin isimli kadın terörist şehir girişinde durduran otomobil içerisinde yakalanarak gözaltına alındı. Kadın teröristin yakalandığı araçta, HDP'nin Kahramanmaraş Eş İl Başkanı Erhan Yapıcı'nın da bulunduğu öğrenildi. Teröristin yakalanığı aracın HDP tarafından seçim çalışmalarında kullanıldığı öğrenildi. 

Terörist sağlık kontrolünden geçirilmesinin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine teslim edildi. HDP İl Başkanı Yapıcı ile kadın teröristin aynı arabada ne yaptığı ise açıklanmadı.

Yazar: Haberci
hdp aracında yakalanan terörist kahramanmaraş haberleri
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.