Üçü birlikte oyu sandığa attı

Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, eşi ve kızıyla birlikte sandık başına gitti. 3'ü birlikte aynı anda sandığa oyunu atan Zolan, yeni Türkiye'de daha güzel hizmetler yapılacağını söyledi.

Üçü birlikte oyu sandığa attı

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için oyunu eşi Berrin Zolan ve kızı Esra Zolan ile birlikte kullandı. Zolan, kullanılan oyların Türkiye'ye hayırlar getirmesini temenni etti. 

Oyunu Servergazi İmam Hatip Ortaokulu'ndaki 2071 numaralı sandıkta kullanan Zolan ailesi, okulda vatandaşlarla da sohbet etti. Sandık görevlilerine kolaylıklar dileyen Başkan Zolan, milletin iradesinin bugün sandığa yansıtıldığını belirterek, "İnşallah ülkem için, şehrim için, gelecek için en hayırlısını olmasını istiyoruz. Milletimiz vatandaşlık görevini yoğun bir şekilde yerine getiriyor. Milletimiz ülkemiz için hayırlı olana, güzel olana karar verecektir. Milletimizin vermiş olduğu karar en güzelidir, başımıza taç edeceğiz" dedi. 

YENİ YETKİLERLE GÜZEL HİZMET
Türkiye'de seçimin yeni hizmetlerin de müjdecisi olacağını belirten Başkan Zolan, "Yeni yetkilerle daha güzel hizmetler yapılacak. Türkiye'de bir istikrarsızlığın var. 7 Haziran sonrası oluşamayan hükümet inşallah 1 Kasım sonrası milletimizin iradesiyle artık kısa bir zamanda oluşur. Huzursuzluğa sebep vermemek üzere 4 yıl ülkemiz güzelliklerle taçlansın istiyoruz. Bizde vatandaşlık görevimizi yaptık, oyumuzu kullandık. Hayırlı olsun" diye konuştu. 

 

Yazar: Haberci
denizli seçim haberleri osman zolan oy kullanma
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.