Ülkenin iyiliği için oy veriliyor

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, oyunu annesi, eşi ve oğlu ile birlikte kullandı. Çelik, ülkenin iyiliği için halkın sandık başına gittiğini söyledi.

Ülkenin iyiliği için oy veriliyor

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Mehmet Miraboğlu İlköğretim Okulu'nda oyunu kullandı. Kayseri'de huzurlu bir seçim dönemi geçirildiğini belirten Başkan Çelik, "Herkes söyleyeceğini söyledi, son sözü halk söyleyecek" dedi ve seçimlerin hayırlı olmasını temenni etti. 

Gültepe Mahallesi'ndeki Mehmet Miraboğlu İlköğretim Okulu'nda annesi Sevim Çelik, eşi İkbal Çelik ve oğlu Furkan Çelik ile oyunu kullanan Çelik, oy verdikten sonra kısa bir açıklama yaptı. Kayseri'de huzurlu bir seçim dönemi geçirildiğini ifade eden Başkan Mustafa Çelik, "Farklı görüşlerde insanlar var; ama herkes ortak bir noktada buluşuyor ve bu ülkenin iyiliği için oy veriyor" diye konuştu. Seçim dönemi boyunca her adayın söyleyeceğini söylediğini dile getiren Başkan Çelik, son sözü halkın söyleyeceğini kaydetti. Büyükşehir Belediye Başkanı Çelik, seçimlerin şehrimize ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni etti.   

Yazar:
kayseri seçim haberleri mustafa çelik oy kullanma
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.