Önce demokrasi görevi sonra sahil güneşi

Muğla’nın Fethiye İlçesinde vatandaşlar yazdan kalma güne gözlerini açtı. 1 Kasım seçimleri için demokratik görevini yapan vatandaşlar. Güneşli havanın keyfini denize girerek, güneşlenerek ve paraşütle uçarak geçirdi.

Önce demokrasi görevi sonra sahil güneşi

Türkiye'nin çoğu yeri soğuk hava dalgasının etkisine girerken Muğla'da yazdan kalma günler yaşanıyor. Özellikle Fethiye Ölüdeniz sahillerinde denize girenler ve güneşlenenler görülüyor. Pazar günü seçim için oyunu kullanan vatandaşlar, bu günlerde ender rastlanacak, havanın keyfini böyle çıkarıyor. 

PLAJLAR ŞENLENDİ
Hava sıcaklığının 24, Deniz suyu sıcaklığının 26 derece olduğu Fethiye’de Ölüdeniz Belceğiz ve Kumburnu tabiat parkı plajlarında turistler sere serpe güneşlenip kasım ayında deniz keyfi yaptılar. Havanın güzel olmasını fırsat bilen vatandaşlar Milletvekilliği genel seçimleri için oylarını kullandıktan sonra soluğu Ölüdeniz’de aldılar. Yazı aratmayan görüntülerin oluştuğu Ölüdeniz’de Turistler ve vatandaşlar Kasım ayında denize girerek sıcak ve güzel havanın keyfini çıkardılar. Yerli ve yabancı turistler plaj ve deniz keyfi yaparken güzel ve güneşli havayı bulan bazı turistlerde Babadağ’dan Belceğiz plajına uçarak gökyüzünü de şenlendirdiler.

OYUMU VERDİM KEYİF YAPIYORUM
Selçuk Hamzaoğlu isimli vatandaş oy kullandıktan sonra güzel havayı görünce güneşlenmek ve denize girmek için geldiğini söyledi. Burhan Arıker, “Oyumu kullandım. Yazdan kalma bir günü görünce Ölüdeniz plajında güneşlenmeye geldiğini söyledi. Arıker yaz ortasında nefes almakta bile sıcaktan zorlanıyoruz. Hem kalabalık oluyor. Hem nem oluyor. Oysa kasım ayında Ölüdeniz harika. Rahat şekilde oy verme işlemimi tamamladım. Deniz keyfi yapıyorum” dedi.

Yazar: Haberci
fethiye seçim haberleri ölüdeniz yaz sezonu
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.