escort bayan

Kılıçdaroğlu kes, kopyala ve yapıştır açıklaması

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, her seçimin ardından yaptığı açıklamalarına benzer bir açıklama yaptı. Kılıçdaroğlu'nun açıklamasında dikkat çeken detaylar da var. Kılıçdaroğlu'nun 'istifa etmeme' gerekçesi şöyle:

Kılıçdaroğlu kes, kopyala ve yapıştır açıklaması

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, parti Genel Merkezi'nde 1 Kasım seçimleriyle ilgili kameraların karşısına geçti. Daha önceki seçimlerde istifa edeceğini söyleyip, çeşitli gerekçeler gösteren Kılıçdaroğlu, yine benzer bir açıklama yaptı. Daha önceki seçimlerdekine benzer açıklama 'Kes, kopyala, yapıştır' şeklinde yorumlandı. 

SEÇİM HALA BİTMEDİ
26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi sonuçlarını değerlendiren Kılıçdaroğlu, “İlk teşekkürüm bütün vatandaşlara, sandıklara gittiler, oylarını verdiler, güzel bir seçim süreci geçirdik. İkinci teşekkürüm kendi örgütümüze hala çalışıyorlar. Sandıkların başındalar. Islak imzalı tutanakları genel merkeze göndermeye devam ediyorlar. Sonuna kadar beklemelerini ve ondan sonra evlerine gidip uyumalarını istiyorum” dedi.

OLAĞANÜSTÜ KOŞULLAR OLUŞTU
Ortaya çıkan tablonun CHP’nin sorumluluğunu çok daha ileriye taşıdığını söyleyen Kılıçdaroğlu, "Bunun bilincindeyiz. Biz bu ülkede güçlü bir demokrasinin, sağlıklı bir demokrasinin iyi işleyen kuralların olmasını arzu ediyoruz. Dolayısıyla ortaya çıkan tablo diğer muhalefet partileri oy kaybettiklerinden ötürü bizim sorumluluğumuz parlamentoda da parlamento dışında da çok daha fazla artmıştır. Türkiye bu seçimlere olağanüstü koşullarda gitmiştir. 7 Haziran 1 Kasım arası olağanüstü koşullar olmuştur. 400’e yakın insan hayatını kaybetmiştir bu süre içinde. Bunun da çok iyi değerlendirilmesi gerekiyor. Terör can ve mal güvenliği her şeyin önüne geçmiştir" diye konuştu.

CHP'DEKİ DEĞİŞİM OLUMLU
7 Haziran’da olduğu gibi milli iradeye yine saygılı olduklarını belirten Kemal Kılıçdaroğlu, "Milli iradeye saygı duymak demokrasinin temel kurallarından birisidir. Hiç kimsenin hiçbir yurttaşımın bundan en ufak bir endişe duymamasını istiyorum. CHP seçim öncesi yaptığı çalışmalardan, ortaya koyduğu tablodan ötürü hiçbir vatandaşımızdan olumsuz bir tepki almamıştır. Bu şu anlama geliyor; CHP’de yaşanan değişim olumludur ve devam edecektir. Kararlılıkla devam edecektir" rdedi.

Yazar: Haberci
kemal kılıçdaroğlu 1 kasım açıklaması chpnin oy oranı hakkında açıklama kılıçdaroğlu seçim yorumu
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.