Aydın'da kutmalara gözyaşı bulaştı

Aydın'da AK Parti'nin seçimden zaferle çıkmasını kutlanmasına gözyaşı bulaştı. Milletvekili ve Milletvekilinin annesi ağladı. Partililerin de duygulu anlar yaşadığı kutlamalar, gece geç saatlere kadar sürdü.

Aydın'da kutmalara gözyaşı bulaştı

CHP'li belediyenin yönettiği Aydın’da oy oranını artıran ve milletvekili sayısını 2’den 3’e çıkaran AK Parti, gece zafer kutlaması yaptı. Duygusal anların da yaşandığı kutlamada bazı partililer gözyaşlarına hakim olmazken kutlamalar gece yarılarına kadar devam etti. Parti bayraklarıyla konvoy oluşturan partililer şehir turu attı. 

NEREDEYSE HERKES AĞLADI
Aydın Atatürk Meydanı’nda toplanan partililer İl Başkanı Ömer Özmen, Efeler İlçe başkanı Aytaç Arslan, Kadın kolları Başkanı Mediha Turgut, Gençlik Kolları Başkanı Enes Yıldız ve Milletvekili Seçilen Mehmet Erdem, Abdurrahman Öz ve Mustafa Savaş ile birlikte seçim zaferini kutladılar. Binlerce kişinin katıldığı seçim kutlamasında bazı partililer gözyaşlarına hakim olamadı. AK Parti Aydın Milletvekilİ Mehmet Erdem’in Annesi Seyhan Erdem, AK Parti 22. Ve 24. Dönem Milletvekili Semiha Öyüş sevinçten ağladı. Oğlu 3. Defa vekil seçilen Seyhan Erdem gözyaşlarını tutamazken kutlama için alana gelen AK parti’nin eski milletvekili Semiha Öyüş de ağlamaktan zor konuştu. 

Mikrofonu bıraktıktan sonra da göz yaşlarına hakim olamayan Semiha Öyüş alandaki partilileri de duygulandırdı. Aydın il merkezinin yanı sıra ilçe ve köylerde de devam eden kutlamalar gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.

Yazar: Haberci
aydın mitinginde ağlama mitingde gözyaşı aydın seçim haberleri
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Weecomi Markası ile Dünyaya Yazılım Satıyor
Weecomi Markası ile Dünyaya Yazılım Satıyor
Twitter'dan 280 karakter atağı
Twitter'dan 280 karakter atağı