Erdoğan ve Davutoğlu Twitter'da düşman çatlattılar

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Davutoğlu, Twitter'da adeta düşman çatlattı. Erdoğan'ın tebrik twetini, Davutoğlu anında yanıtladı. Yüzlerce yorum geldi.

Erdoğan ve Davutoğlu Twitter'da düşman çatlattılar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Twitter’daki hesabından 1 Kasım seçimleriyle ilgili açıklama yaptı. Başbakan Ahmet Davutoğlu'nu tebrik eden Erdoğan'a cevap geçikmedi. Davutoğlu'nin verdiği cevap, 'Düşman çatlatıyorsunuz' yorumlarına neden oldu. 

ERDOĞAN KENDİ İMZASINI KULLANDI
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sosyal paylaşım sitesi Twitter’daki hesabından kendi imzasıyla, "1 Kasım seçimlerine katılan tüm partilerimizi ve oylarıyla milli iradenin tecellisini sağlayan tüm vatandaşlarımızı tebrik ediyorum. Tek başına iktidar olan AK Parti’yi, Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu kardeşimi kutluyorum. Sandıkta ortaya koyduğu irade ile Türkiye’nin geleceğine, 2023 hedeflerine sahip çıkan milletimizin her bir ferdine teşekkür ediyorum. 1 Kasım seçimlerinin ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını diliyorum” diye yazdı. 

DAVUTOĞLU'NDAN YANIT GECİKMEDİ
Bunun üzerine @Ahmet_Davutoglu hesabını kullanana Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Sayın Cumhurbaşkanım, sizden aldığımız bu kutlu davayı daha ileriye taşımaya kararlıyız. 1 Kasım demokrasi zaferi hayırlı olsun" diye yanıt verdi. 

Erdoğan ve Davutoğlu'nun bu paylaşımları anında binlerce retweet ve fav aldı. Yorumlarda ise 'Düşman çatlatıyorlar' ifadeleri başı çekti. İşte kullanıcılardan gelen o yorumlar:

@ahmtagca Vallahi düşman çatlatıyorsunuz :)))

@turanbulent Bu ne güzellik Ya Rab

@6cocukablasi Birlikte iyi salladınız helaaaalll olsun

@OzlemGul68 7 Düvele karşı savaş verdiniz Zaferimiz Mübarek Olsun Vatanıma ve islam alemine hayırlara vesile olsun Reis'im

@veda_27 Allah sizi başımızdan eksik etmesin,kardeşliğiniz Baki olsun güzel insanlar.

@Leylatatar25 Biz sizlerden razıyiz. Rabbim'de sizlerden razi olsun. Çok hakkınız var !  Herşey yeni başlıyor..

Yazar: Haberci
erdoğan ve davutoğlu twitter erdoğan seçim yorumu davutoğlundan erdoğana yanıt
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.