AK Partili Başkan: Bunun hakkını vereceğiz

1 Kasım seçimleri için seçmenle tek tek buluşan AK Partili Şenol Kul, halk iradesinin sandığa yansıdığını söyledi. Kul, "Bunun hakkını vereceğiz" dedi.

AK Partili Başkan: Bunun hakkını vereceğiz

Samsun'un AK Partili Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, 1 Kasım genel seçimlerini değerlendirdi. Seçim döneminde ilçesindeki tüm vatandaşlarla görüşen Kul, halk iradesinin sandığa yansıdığını söyledi. 

Seçim sonuçlarıyla ilgili açıklama yapan Başkan Şenol Kul, hayırlı olmasını temenni ederek, ’Tek başına iş başına’ sloganıyla yola çıkan AK Parti’nin, Türkiye genelinde yüzde 49.5, Samsun’da yüzde 63.7, Terme İlçesi’nde yüzde 72.00 oy alarak büyük bir başarıya imza attığını ifade etti.

SORUMLULUK DAHA DA ARTTI
Samsun’da 5 olan milletvekili sayınının 6’ya çıkmasından dolayı mutlu olduğunu ifade eden Kul, "Bu seçimlerin ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Halkımız Haziran'dan bugüne yaşanan sıkıntıları görüp değerlendirerek 1 Kasım'da sandıkta iradesini ortaya koydu. Bize oy veren bütün hemşerilerimize teşekkür ediyorum. AK Parti'nin hizmetlerinin Terme'de yaşanması ve gösterilmesi için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Vatandaşımız hakkıyla bir karar verdi. Biz de bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bunun hakkını vereceğiz. Tek başına iktidara gelen Ak Parti’nin bundan sonra üzerindeki sorumluluk daha da artmıştır. 78 milyon Türk milletine eşit ve adil bir şekilde hizmet etme sorumluğu omuzlarına binmiştir" dedi.

Yazar: Haberci
Şenol Kul haberleri seçim değerlendirmesi haberleri terme seçim sonuçları
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.