Seçim sonuçlarına ağlayan AK Partili kadın: Ümmeti Muhammed'in yüzü güldü

AK Parti'nin 1 Kasım'da tek başına iktidar olması bir bayanı ağlattı. Ağlayan AK Partili bayanın videosu tıklanma rekorları kırdı. 'Bugün ümmeti Muhammedin bayramıdır' diyen genç bayan, gözyaşlarıyla teşekkür edip, dua istedi.

Seçim sonuçlarına ağlayan AK Partili kadın: Ümmeti Muhammed'in yüzü güldü

Türkiye'de 1 Kasım seçimlerinde AK Parti'nin tek başına iktidarı kazanması AK Partili Meyra Ay Doğan isimli bir bayanı ağlattı. Seçim sonuçlarının ardından 'Hepimiz kardeşiz' müziğini dinleyen AK Partili Doğan, gözyaşlarıyla bugünün ümmeti Muhammed'in yüzünün gün olduğunu anlattı. Video tıklanma rekorları kırıyor.

MUHAMMED MURSİ'Yİ ZİNDANDAN KURTARACAĞIZ
Seçim sonucuyla ilgili bilgisayarının kamerasının karşısına geçen Meyra Ay Doğan, "Bugün bizim bütün ümmeti muhammedin bayramıdır. Gazamız, zaferimiz mübarek olsun. Bugün bütün ümmeti muhammedin yüzü güldü. Ölsemde gam yemem. Çok teşekkür ediyorum. Hepinizden Allah razı olsun. Ümmeti Muhammed'in kaderini zalimlerin eline bırakmadınız. Allah'ın izniyle inşallah bundan sonra Muhammed Mursi ve dava arkadaşlarını da o zindandan kurtaracağız. Lütfen dua edin. Onlar o zindandayken bizler gülemeyiz. Ama bugün bir başlangıç yaptık ve çok mutluyum. Sizlerde öylesiniz biliyorum. Teşekküler Türkiye, Teşekkürler, Allah razı olsun. Allah'a emanet olun" dedi.

Bir ara ağlama nedeniyle konuşamayan Meyra Ay Doğan, bu videoyu daha sonra sosyal paylaşım sitesindeki AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları sayfasına yükledi. Kısa sürede binlerce kez izlenen videoya yorumlar da yapıldı. 

 

Yazar: Haberci
seçim sonuçlarına ağlayan kadın ümmeti muhammed diyerek ağladı seçim sonuçlarına ağlama
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.