İstanbul'da helikopter destekli terör operasyonu

İstanbul'da sabaha karşı terör örgütüne karşı havadan helikopter destekli bir operasyon düzenlendi. Bazı suçlara karışan 15 şüpheli, polisin başarılı operasyonuyla yakalandı.

İstanbul'da helikopter destekli terör operasyonu

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Gaziosmanpaşa ve Sultangazi ilçelerinde önceden belirlenen çok sayıda adrese operasyon düzenledi. Özel harekat polisleri ve polis helikopterinin destek verdiği operasyonda, 2 pompalı tüfek ve bir tabanca ele geçirildi.

KARIŞTIKLARI SUÇLAR
Operasyonda, korsan gösteriler sırasında Sultangazi'de bazı marketlerin soyulması, kent ormanındaki özel güvenlik görevlilerinin gasp edilmesi, kent ormanı parkındaki özel güvenlik kulübelerine molotof kokteyli atılması olaylarına da karıştığı iddia edilen 15 şüpheli gözaltına alındı. Gözaltına alınan şüpheliler ifadeleri alınmak üzere emniyete götürüldü.

POLİS KUŞ UÇURTMADI
İstanbul sokaklarında sabah saatlerinde helikopter sesleri ise bazı vatandaşları korkuttu. Bir süredir takip edilen terör örgütü sempatizanlarına yönelik bu operasyonda polis tüm detayları düşündüğü görüldü. Kaçma ihtimallerine karşılık, helikopterler havadan görüntü alıp, operasyona görüntüledi. Özel harekat timlerinin başarılı operasyonuyla şüpheliler kıskıvrak yakalanmış oldu.

Yazar: Haberci
istanbul terör operasyonları helikopter destekli operasyonlar
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı