İçişleri Bakanı Altınok Samsun'a bakın niye gidecek

İçişleri Bakanı Selami Altınok, Samsun'a gidecek. Altınok'un ziyaret sebebi ne? Samsun'a kimle ne gönderdi? Asayiş olaylarının artması sebebiyle mi ziyaret gerçekleşecek?

İçişleri Bakanı Altınok Samsun'a bakın niye gidecek

Samsun'un Terme İlçesi'nde 5 yıl Kaymakam olarak görev yapan İçişleri Bakanı Selami Altınok'u eski görev yerinden ziyaret ettiler. Terme Belediye Başkanı Şenol Kul ve beraberindeki Meclis Üyesi Hüseyin Alemdar, Altınok'u makamında ziyaret etti. 

2000-2005 yılları arasında Terme Kaymakamı olarak görev yapan Altınok, eski hemşehrilerini görmekten mutluluk duyduğunu ifade etti. Samsun ve Terme halkına Başkan Kul ile selam gönderen Bakna Altınok, en kısa sürede Terme ziyareti yapacağını belirtti. 

ALTINOK'A ÇALIŞMALARI ANLATTI
Terme Belediye Başkanı Şenol Kul da, İçişleri Bakanı Selami Altınok'un görevi süresince ilçede güzel çalışmalar yaptığını belirterek, yapılan çalışmalarla ilgili bilgiler aktardı. Başkan Kul, Bakan Altınok'u da ağırlamaktan memnuniyet duyacaklarını belirterek, "Terme sizi çok özledi. Yapılan hizmetlerin ne aşamada olduğunu, bıraktığınız projelerin durumunu biz aktardık fakat gelip yerinde siz de görebilirsiniz. Sayenizde Terme'de güzel işlere vesile olundu" yorumunu yaptı.

Altınok'un Samsun Terme ziyaretinde son günlerde şehirde artan asayiş olaylarıyla ilgili bir toplantı yapıp yapmayacağı ise netlik kazanmadı. Altınok, Samsun'a gittiğinde aynı görevine devam ederse, kendisine geniş çaplı bir brifing verilebilir.

Yazar: Haberci
selami altınok haberleri selami altınok samsun terme haberleri
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı