Kocaeli'de başkan denetime çıktı

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Başiskele’de yapılan Kent Meydanı başta olmak üzere birçok projeyi yerinde inceledi. Çalışmaları denetleyen Karaosmanoğlu, 'Amacımız kaliteli hizmet verebilmek' dedi.

Kocaeli'de başkan denetime çıktı

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Başiskele Kent Meydanı, hizmet binaları ve gerçekleştirilecek birçok projeyi yerinde inceledi. Başkan Karaosmanoğlu, Kent Meydanı projesinde yaptığı açıklamada, “Kocaeli’ye ve tüm insanlığa 1 Kasım genel seçim sonuçları hayırlar getirsin. Kentimizin rutin ve uzun vadeli işleri var. Bunları bir bir takip ediyoruz. Başiskele Belediyesi hizmet binası, kültür merkezi ve hükümet binasının geldiği son durumu yerinde inceledik. 2016 yılının mayıs veya haziran ayında Kent Meydanı projemiz bitmiş olacak” dedi.

KÜÇÜK-BÜYÜK DEMEDEN
Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz ve Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Gökmen Mengüç ile projeleri yerinde denetleyen Başkan Karaosmanoğlu, “Kavşak, dere ıslahı, altyapı, üstyapı ve sahil çalışmalarımız devam ediyor. Kocaeli’nin her ilçesi cennet misalidir. Küçük ve büyük projeler demeden her işimizi bitireceğiz. Yeni projelere de başlayacağız. Köylerimize varılıncaya kadar hizmet ediyoruz, edeceğiz. Kocaeli’nin güzel insanlara yakışacak bütün projelerimizde, ekibimizle birlikte can havliyle çalışıyoruz” açıklamasını yaptı.

AMACIMIZ KALİTELİ HİZMET 
Kaymakamlık, konferans salonu, belediye hizmet binası ve otopark gibi önemli birçok hizmetin ortak projede birleştiği alanı gezen ve bilgi alan Başkan Karaosmanoğlu, projenin hemen arkasındaki 15 metrelik yolu da inceledi. Her projede olduğu gibi bu projede de asıl hedeflerinin insanımızın kaliteli hizmet almasının olduğunu belirten Başkan Karaosmanoğlu, “Vatandaşımızın her zaman yanında olacağız. Halkımızla, kamu kuruluşlarımızla, esnafımızla ve vatandaşımızla istişareler yaparak projemize yön veriyoruz. Başlanmamış projeleri de yerinde görerek teknik bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Hayat devam ediyor, bizler de hizmete devam edeceğiz” diyerek sözlerini tamamladı.

ÇALIŞANLARA TEŞEKKÜR ETTİ
Kent Meydanı ve kamu binalarının yapımında çalışan emekçilere de hizmetlerinden dolayı teşekkür eden Başkan Karaosmanoğlu, Büyükşehir’in teknik bürokratlarından Kent Meydanı projesi hakkında detaylı bilgi aldı. Kaliteden taviz verilmeden en yakın sürede bitirilmesi isteyerek ayrıldığı Kent Meydanı projesinden sonra Başkan Karaosmanoğlu, Kullar bölgesinde yapılacak Bağlar Deresi ıslahı projesini, İSU Genel Müdürü İlhan Bayram’la birlikte yerinde değerlendirdi. Hizmetlerin halkımızın yaşam alanına değer katacağını özellikle belirten Başkan Karaosmanoğlu, çocukların, gençlerin, insanların mutlu olacağı yaşam merkezleri imar etmenin çok önemli olduğunu dile getirdi.

Yazar: Haberci
kocaeli haberleri kocaeli belediyesi projeleri
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.