Diyanet İşleri toplumun en önemli ve hassas kurumu

Evliyalar Şehri Kastamonu'da ziyaretler gerçekleştiren Diyanet İşleri Mehmet Görmez, Belediye Başkanı Tahsin Babaş'ı ziyaret etti. Babaş, "Diyanet İşleri toplumumuz en önemli ve hassas kurumlarından birisi" dedi.

Diyanet İşleri toplumun en önemli ve hassas kurumu

Mushafları İnceleme ve Kıraat Kurulu Başkanlığının Kastamonu’da düzenlediği ‘Tecvit Çalıştayı’nın açılış programına katılmak üzere Kastamonu’ya gelen Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez, Belediye Başkanı Tahsin Babaş’ı ziyaret etti.

Ziyaretinden ötürü Görmez’e teşekkür eden Babaş, "Görmez’i evliyalar şehri Kastamonumuzda ağırlamak bizi son derece memnun etmiştir. Diyanet İşleri toplumumuz en önemli ve hassas kurumlarından birisi. Sayın Başkanımız da bu hassas ve değerli kurumun başında görevini en iyi şekilde icra etmektedir. Ben Yüce Allah’ın, Sayın Görmez’e bu görevinde her zaman yardımcı olmasını temenni ediyorum” dedi.

GÖRMEZ'E HEDİYE YAĞMURU
Mehmet Görmez de, Kastamonu'nun manevi değeri olduğunu belirterek, Başkan Babaş'a görevinde başarılar diledi. Ziyarette karşılıklı hediyeleşmeler de yapıldı. Ziyarette çok sayıda kitap ve tablo hediyesi verilmesi ise dikkati çekti. 

Yazar: Haberci
mehmet görmez haberleri kastamonu haberleri görmezin kastamonu ziyareti
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı