Düğün Dernek 2'den müjdeli haber

Yeni nesil komedi de sona doğru. İzleyenlerin komedi filmi anlayışını değiştiren ekip, Düğün Dernek-2'nin çekimlerinde de sona yaklaştı.

Düğün Dernek 2'den müjdeli haber
Haberin galerisi için tıklayın!

Başrolunu Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in yaptığı Düğün Dernek 2 - Sünnet filmi 4 Aralık'ta sinemalarda gösterime başlayacak. Bugüne kadar İşler Güçler, Kardeş Payı, Çalgı Çengi ve Düğün Dernek projeleriyle komedi anlayışına yeni soluk getiren ekip, yeni proje için hızla çalışıyor. Yönetmenliği'ni Selçuk Aydemir'in yaptığı Düğün Dernek 2-Sünnet filminin çekimleri devam ediyor. Bu filmde geçen filmde oğlu evlenen İsmail'in bu kez de torunun sünnet düğünü yapılmaya çalışılacak.

BOL KAHKAHALAR ATILACAK
BKM Film'in yapımcılığını üstlendiği filmin bazı bölümleri Sivas, Kemaliye ve İstanbul'da çekiliyor. Düğün organizasyonunun ardından sünnet düğününe el atan usta oyuncalar, izleyenleri gülmekten kırıp geçirmekte iddialı. Film oyuncularından Cemil Şahin, "Çok az kaldı, çoohh lezzetli bi dugundernek2? geliyor. Ustanın kalemiyle bol kahkahalar attıracak" derken, Selçuk Aydemir, "4 Aralık is coming. Düğün Dernek 2: Sünnet yakında" ifadelerini kullandı. 

NELERE GÜLÜYOR BİLİYORUZ

Filmin başrol oyuncularından Murat Cemcir, "Elimizden geldiğince seyircinin sinemaya akın etme halini görüp, onları çok mutlu etmek için bir film daha yaptık" dedi. Ahmet Kural da, Sivas'taki çekimlerin ardından Kemaliye'ye daha sonra da İstanbul'a geçildiğini belirterek, "Seyircinin daha çok nelere güldüğünü çözüp, ona göre karakterlere ağırlık verdik" dedi. 

SÜRPRİZ OYUNCULAR OLACAK
Sıradan bir sünnet düğününün içine yine binbir macera karıştıran Tüpçü Fikret'in piknik tüpleri de yine ekiple birlikte. Daha önceki tüm projelerdeki oyuncuların neredeyse tamamı bu filmde de izleyicilerin karşısına çıkacak. Yeni filmde, Mustafa Keser ve Nükhet Duru gibi sürprizlerin olacağı öğrenildi. 

Film setinden bazı fotoğraflar, foto galeri bölümümüzde. 

Yazar:
düğün dernek 2 ahmet kural murat cemcir düğün dernek 2 ne zaman sinemada düğün dernek aralıkta sinemada selçuk aydemir bkm yapım
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı