Koray Avcı babasını anlatırken ağladı

Bursa'da konser veren sevilen müzik sanatçısı Koray Avcı, babası ile ilgili anılarını anlatırken ağladı. Seyircileri de gözyaşına boğan Avcı, zor bir çocukluk dönemi geçirdiğini aktardı.

Koray Avcı babasını anlatırken ağladı

Ankara'da sokakta söylediği şarkılarla tanınan ve şimdi milyonlarca hayranı olan 'Sesi Gülen Adam' lakaplı Koray Avcı, Bursa'da konser verdi. Bursalı hayranlarıyla buluşan Avcı, söylediği şarkıların yanı sıra hayat hikayesiyle de milletin gönlünde taht kurdu.

Ankara'da sokak sanatçılığıyla başladığı müzik kariyerinde çok hızlı bir şekilde yüksek başarılar elde eden Koray Avcı Bursa'da sahne aldı. Hayranlarının akınına uğrayan konserde izleyenler kimi zaman gözyaşlarını tutamazken kimi zaman yerlerinde duramadılar. Yaklaşık 4 saat süren konserde Koray Avcı seslendirdiği şarkıların yanı sıra sevilen şiir ve hikayelerini de sık sık sahneye taşıdı. Zor bir çocukluk geçirdiğini anlatan Avcı, babasını anlatırken gözyaşlarına hakim olamadı. En yeni parçalarını da sevenlerinin beğenisine sunan 'sesi gülen adam' hayranlarından tam not aldı. Konser sonunda yüzlerce hayranının isteğini geri çevirmeyen Koray Avcı, hayranlarıyla tek tek fotoğraf çekilmeyi de ihmal etmedi.

 

Yazar: Haberci
koray avcı konseri koray avcı baba hikayesi koray avcı bursa konseri
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.