Alex'ten Aziz Yıldırım'a belgeli cevap: 'Mutluluklar dilerim Başkan'

Brezilyalı ünlü futbolcu Alex ile Aziz Yıldırım arasında yaşanan 'prim' düellosunda son raunt. Fenerbahçe'nin efsane futbolcusu Alex de Souza'da belge yayınladı. Aziz Yıldırım'a ne cevap verdi? Aziz Yıldırım'a Alex'ten belgeli cevap.

Alex'ten Aziz Yıldırım'a belgeli cevap: 'Mutluluklar dilerim Başkan'

Fenerbahçe'nin efsane futbolcusu Brezilyalı Alex de Souza, sosyal medya üzerinden Aziz Yıldırım'ın 'prim belgesi'ne karşı Alex, "Size mutluluklar dilerim Başkan. Beni devamlı itham ettiği gibi parayı düşünen birisi olsaydım beni göndermek istediğinde Türkiye'de kalmayı seçerdim ya da hâlâ futbol oynuyor olurdum" dedi.

HAYAT BÖYLEDİR ZATEN
Instagram'daki 'alexcfc10' hesabında belgelerden oluşan bir fotoğraf paylaşan Alex, Aziz Yıldırım'a cevap verdi. "Aziz Başkan" diye başlayan paylaşımda, "2004-12 yılları arasında büyük bir tarih yaşadık. Bazı anları olumlu bazı anları olumsuzdu. Ama hayat da böyledir zaten ve spor da farklı değildir. Şimdi ben Brezilya'da döneminizde kulübümün bütün sporlarda bir çok kupalar kazanmasını istiyorum. Fenerbahçe ile bizzat para konusunu sadece 2011-2013 dönemi sözleşme yenilenmesinde konuştum. Daha öncesi ile hep Juan Figer ilgilendi" ifadelerini kullandı. 

PARAYI DÜŞÜNEN BİRİ OLSAYDIM
"Kulüpten hakkım olmayan bir sent bile istemedim" diyen Alex, "Ama kulüp ve başkanın taahhüt ettiğinin de hesabını sordum. Belki kendisi para ile performans arttırabileceğini düşünüyordu ama benimki hiç paraya bağlı değişmedi. Trivela sitesinde benim röportajımı nasıl tercüme ettiler bilmiyorum ama sadece Sevilla maçı devre arasında olan bir olayı anlattım. Beni devamlı itham ettiği gibi parayı düşünen birisi olsaydım beni göndermek istediğinde Türkiye'de kalmayı seçerdim ya da hâlâ futbol oynuyor olurdum. Hikayeler anlatılır ve herkes duymak istediği şeklini duyar. Başkan, benim imzam 2004 yılında gelirken attığım ve 2012 yılında ayrılırken attığımla aynı, hiç değişmedi. Bakın ve ne sonuç çıkarılması gerekiyorsa çıkarın. Size mutluluklar dilerim Başkan. Ben olumlu şeyleri aklımda tutmak istiyorum. Kulübümün hep en iyi olmasını dilerim. Fenerbahçenin katıldığı bütün turnuvaları kazanmasını umarım" dedi. 

AZİZ YILDIRIM'IN ALEX'E DAHA ÖNCE VERDİĞİ CEVAP VE BELGE HABERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

 

Yazar: Haberci
alexten belgeli cevap aziz yıldırım ve alex haberi fenerbahçe kulubü prim
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı