Erdoğan'a özenen başkan muhtarlarla buluştu!

Kocaeli Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, her hafta muhtarlarla bir araya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan'a özendi. Karamürsel'deki tüm muhtarları bir araya toplayan Karaosmanoğlu, 1 Kasım seçimleri için teşekkür etti.

Erdoğan'a özenen başkan muhtarlarla buluştu!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın her hafta farklı illerden gelen muhtarlarla bir araya gelmesi yerel yönetimleri de harekete geçirdi. Kocaeli Belediyesi, Karamürsel'deki muhtarlarla birlikte toplantı yaptı. Başkan İbrahim Karaosmanoğlu, muhtarların önemine değinerek kendilerine teşekkür etti. 

İSTEKLERE DAHA DUYARLI OLUN
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Karamürsel'in muhtarlarıyla bir araya geldi. Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım ve AK Parti İlçe Başkanı Recep Demirel'in de katıldığı toplantıda vatandaşların istek ve önerilerine her zamankinden daha fazla duyarlı olunmasını isteyen Başkan Karaosmanoğlu, "Ülkemiz 1 Kasım'da çok önemli bir seçimden çıktı. Çok şükür ülkemizde istikrar ve güven ortamının yeniden sağlanmasıyla, yerelde de bizler önümüzü görme şansını yakaladık. Mahallerimizde hizmetlerimiz aratarak devam edecektir. Hizmetin en güzel teşekkürü aldığımız dualardır. Buda hizmetlerimize bereket getirecektir" dedi.

ÇALIŞARAK HALKA SAHİP ÇIKACAĞIZ
Demokrasinin ve sandıkların bazı ülkelerde olmadığını ifade eden Başkan Karaosmanoğlu, "Sandığa sahip çıkma ve oy kullanma kültürü olarak batı ülkelerinden bile iyi durumdayız. Türkiye'de seçimlere ve sandığa halkımız çok duyarlı. İnsanımız çok zeki ve ileri görüşlü. Tehlike olduğunda gerekeni yapıyor. Vatandaşımızın ülkemizin gidişatını gördü ve 1 Kasım seçiminde tek başına iktidara sahip çıktı. Bizde çalışarak halkımıza sahip çıkacağız. Ülkemizi geliştireceğiz çağdaş medeniyetin daha ilerisini götüreceğiz" ifadelerini kullandı.

DEVLETTE ÇARÇUR OLMAZ
Başkan Karaosmanoğlu, siyasetin her zaman halkını ve kentini sahiplenmek olduğunu belirterek, "Kaynaklarımızı en güzel şekilde değerlendirmek derdimiz. Beyt-ül mal yani belediye bütçesini ve devletin hazinesini çarçur etmeden önceliklerimizi belirleyerek hizmet ederek beraber yürüyeceğiz. Eksiklerimizi de siz muhtarlarımızla beraber tamamlayacağız. Her yerimiz pırıl pırıl olacak. Fedakârca yaptığınız hizmetlerden dolayı hepinize teşekkür ediyor, bundan sonra ki çalışmalarınızda da başarılar diliyorum" diye konuştu.

HİZMETLERİN ANALİZİ YAPILIYOR
AK Parti İlçe Başkanı Demirel, "Büyükşehir Belediye Başkanımız Karamürsel'e çok değer veriyor. Beraber ilçemizde koordineli biçimde çalışıyoruz. 1 Kasım seçimleri bizim için çok güzel geçti. 7 Haziran sonrasını unutup geleceğe bakıyoruz" derken, Karamürsel Belediye Başkanı Yıldırım, hizmetlerin analizinin yapıldığını belirterek, "Gece gündüz hep beraber çalışıyoruz. Yaptığımız yollar ve binalar bunların hepsi gelip geçicidir. Ancak biz sorumluluk sahibiyken, mahallelerimizde aç ve üstü açık yatan birisi varsa ve buna müdahale etmiyorsak hepimiz vebal içerisindeyiz demektir. Bizim birinci görevimiz insanımızın aç yatmamasını, parasızlıktan okuyamamasını ve tedavi olamamasının önüne geçmektir" ifadelerini kulandı. 

Konuşmalar sonrasında, muhtarlar mahalleleri hakkında genel ve özel taleplerini dile getirdi. Başkan Karaosmanoğlu ve beraberindekiler, söz konusu talepleri tek tek not alarak yapılması gereken noktalarla ilgili bilgiler verdi.

Yazar: Haberci
karamürsel muhtar erdoğan kocaeli haberleri
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.