Ahmet Turgut'tan imza alabilme kuyruğu

Ünlü Yazar Ahmet Turgut, belediyenin kültür sanat etkinlikleri kapsamında Kayseri'de hayranlarıyla buluştu. Kayserililer, Ahmet Turgut'tan imzalı kitap alabilmek için uzun kuyruklar oluşturdu.

Ahmet Turgut'tan imza alabilme kuyruğu

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, kültür sanat faaliyetleri kapsamında ünlü yazarları okuyucuları ile buluşturmaya devam ediyor. Kasım ayı kültür sanat faaliyetleri çerçevesinde Kayseri'ye gelen Ahmet Turgut, Hunat Kültür Merkezi'nde okuyucuları ile bir araya geldi. Turgut'un hayranları imza alabilmek için uzun kuyruklar oluşturdu. 

Burada kendisini dinlemeye gelenlere hitap eden Ahmet Turgut, Kayseri halkının şehrini seven ve şehrine yatırım yapan bir özelliği bulunduğunu ve belediyecilik yönünden de Kayseri'nin örnek gösterildiğini söyledi. Turgut, "Zihnimdeki Kayseri tertip düzen ve rol model bir şehirdi. Görmüş olduğum şehirde de o imajın yenilendiğini gördüm. Özellikle kültürel açıdan etkinliklerle anılması bir yazar olarak beni mutlu ediyor. Kayserililerin kültür sanat faaliyetlerine sahip çıkmalarını ve bu faaliyetlere katılmalarını diliyorum" dedi.

AHMET TURGUT KİTAPLARI
Malatyalı olan Ahmet Turgut, 2005 yılından itibaren Ekmek Teknesi, Ayrılık, Eşref Saati, Kurtlar Vadisi, Kurtlar Vadisi Pusu televizyon dizilerinde ve Kurtlar Vadisi Irak, Kurtlar Vadisi Gladio sinema filmlerinde hikâye ve araştırma gruplarında yer aldı. Türk ve dünya atçılığının konu edildiği Asaletin Dört Nalı isimli belgesel serisinin metin yazarlığını ve yönetmenliğini yapan Turgut'un Bozkırın Sırrı Türk Peygamber, Aşkın Şehidi, Aşkın Elçisi, Aşkın Secdesi kitapları ve Allah Aşkına adlı derlemesi bulunuyor.

Yazar: Haberci
ahmet turgut kitapları kayseri haberleri yazar okuyucu buluşması
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı