Onun kaderinde şehit olmak varmış!

Şırnak'tan yürek sızlatan bir haber geldi. Mayın patlaması sonucu 1 şehidimiz var. Acı haberi alan ailesine ulaştı. Şehit askerle ilgili şok detay. Babası şehitle ilgili o gelişmeyi paylaştı.

Onun kaderinde şehit olmak varmış!

Şırnak’ın Uludere ilçesinde teröristlerce mevziye döşenen mayının patlaması sonucu 24 yaşındaki Uzman Çavuş Uğur Akyer şehit oldu. Acı haber ailesine ulaştırıldı. Baba İbrahim Akyer, oğlunun birçok arkadaşının mesleğini bırakmasına rağmen, o bölgede görev yapmayı istediğini söyledi. Babanın bu açıklamaları, 'Kaderinde şehit olmak varmış' yorumlarına neden oldu. 

YUKARIDA ALLAH ARKAMIZDA DEVLET
Oğluyla en son dün akşam görüştüğünü ifade eden acılı baba İbrahim Akyer (53), ”En son dün akşam görüşmüştük, annesiyle her akşam görüşürdü zaten, özellikle o bölgeye gitmeyi kendisi istemişti. İş arkadaşlarının çoğu mesleği bırakmıştı ama o bırakmadı. Yukarıda Allah’ımız var arkamızda da devletimiz var söyleyecek bir şey yok” dedi.

ŞEHİDİN BABAOCAĞI BARTIN
Şehidin Kozcağız beldesi Kocameşe Mahallesi'ndeki evine çok sayıda gelen vatandaşlar baba Akyer’e başsağlığında bulundu. Bartın Valisi Seyfettin Azizoğlu, Garnizon Komutanı Mehmet Erdemir, Bartın İl Jandarma Komutanı Tekin Aktemur ve çok sayıda askeri erkan acılı şehit babası Akyer’i teselli etmeye çalıştı.

Yazar: Haberci
şehit uğur akyer şehit babası bartın şehidi
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı