Betboo yeni giriş

Şehidin kanı yerde kalmadı 13 terörist öldürüldü

Şırnak'taki mayınlı tuzakla şehit olan askerimizin kanı yerde kalmadı. Türk askeri, Şırnak ve Hakkari'de düzenlediği operasyonda 13 teröristin öldürüldüğünü duyurdu.

Şehidin kanı yerde kalmadı 13 terörist öldürüldü

Genelkurmay Başkanlığı, Hakkâri'nin Şemdinli ilçesi kırsalında yapılan operasyonda 11, Şırnak ve Silvan'da düzenlenen hava harekatında ise 2 teröristin öldürüldüğünü açıkladı. 

Genelkurmay Başkanlığı, internet sitesi üzerinden önemli yurt içi olaylara ilişkin bilgi verildi. Buna göre, Hakkâri'nin Şemdinli ilçesi kırsalında yapılan operasyonda tespit edilen 11 terörist etkisiz hale getirildi. Kilis'te, Suriye'den Türkiye'ye yasa dışı yollardan geçmeye çalışan iki DEAŞ terör örgütü üyesi gözaltına alındı. Şırnak ve Silvan'daki operasyonlarda iki terör örgütü mensubu etkisiz hale getirildi. Diyarbakır Kocaköy'de vatandaşların ihbarı üzerine tespit edilen bir el yapımı patlayıcı yerinde imha edildi.

Şırnak’ın Uludere ilçesindeki üst bölgesinde teröristlerin döşediği mayının patlaması sonucu şehit olan komando uzman çavuş Uğur Akyer’in son paylaşımı yürekleri dağlamıştı. Akyer, son paylaşımında, “Rabbim çok yorgunum. Bana bütün haberlerin yerini tutacak bir haber gönder. Üzerime bir iyilik ve güzellik kondur” duasında bulunmuştu.

Yazar: Haberci
şırnak terörist hakkari terörist öldürülen teröristler
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Spor giyimde kıtaları aşan Türk markası, Speedlife
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Malatya’nın karla imtihanı büyüyor
Betboo yeni giriş