Asansör boşluğundaki 5 yıllık cesedin sırrı

İzmir'de Alsancak Karakolu'nun metre yakınındaki otoparkın kullanılmayan bölümündeki asansör boşluğunda 5 yıllık çürümüş cesed bulundu. Otopsi için alınan cesedin sırrı da çıkmış olacak.

Asansör boşluğundaki 5 yıllık cesedin sırrı

İzmir'in Konak ilçesinde belediyeye ait bir otoparkın kullanılmayan bölümünde 5 yıllık bir ceset ortaya çıktı. 30 metre ilerisinde karakol bulunan otoparktaki cesedin akibeti otopsi sonrası ortaya çıkacak.

Alsancak 1475. Sokak'taki İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne ait katlı otoparkta iddiaya göre uzun süredir kullanılmayan bölüm boya yapılması için boyacılar için açıldı. Bugün saat 14.00 sıralarında boyacılar merdivenin olduğu yeri boyarken hemen girişte bulunan asansörden ağır kokular geldiğini fark etti. Kokunun geldiği asansör kapısını açan işçiler, yerde yatar vaziyette bir ayağı olmayan ve çürümüş bir erkek cesedi görünce şoke oldu. 

6 SIFIR ATILAN PARALAR ÇIKTI
Paniğe kapılan işçiler, durumu 155 Polis İmdat Hattı'na bildirdi. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, ceset üzerinde yaptığı incelemede 2010 yılında tamamen tedavülden kalkan ve şimdinin 100 lirası olan 6 adet 100 bin lira buldu. Bir ayağı olmayan çürümüş vaziyetteki cesedin ilk belirlemelere göre en az 5 yıllık olduğu belirtildi. Olay yerindeki incelemenin ardından İzmir Adli Tıp Kurumu'na kaldırılan cesedin yapılacak otopsi sonrası kime ait olduğu ortaya çıkacak. 

Öte yandan cesedin şuanda tadilatta olan ve yaklaşık 3 aydır kullanılmayan Alsancak Karakolu'nun hemen 30 metre karşısındaki otoparkta bulunması dikkat çekti. Olayla ilgili polis soruşturma başlattı.

Yazar: Haberci
asarsörde ceset izmir asayiş haberi izmir 5 yıl bekleyen ceset
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.