Gençleri zehirleyen torbacılara suç üstü!

Bursa'da gençleri zehirlemek isteyen torbacılar, polise yakalandı. Üzerlerinden 4 kilo esrar ve 2 tabanca çıkan torbacıların inşaat ustası, hurdacı, matbaacı ve galerici olması dikkati çekti.

Gençleri zehirleyen torbacılara suç üstü!

Bursa’da gençleri zehirlemek üzere getirdikleri 4 kilo esrarı parkta torbacılara pazarlamak isteyen uyuşturucu tacirleri suçüstü yakalandı. Farklı mesleklerde bulunan torbacıların üzerinden çıkanlar ise pes dedirtti.

MESLEKLERE DİKKAT!!
Bursa Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, uyuşturucu tacirlerine göz açtırmıyor. Gençleri zehirlemek için şehir dışından getirdikleri 4 kilo esrarı torbacılara taksim etmek isteyen 4 kişi, merkez Yıldırım ilçesinin Mevlana Mahallesi'ndeki çocuk parkında bir araya geldi. Ekiplerin takibinden habersiz hareket eden 4 kişi, yakalanmamak için içinde esrar bulunan çuvalı 10 metre uzaklarına sakladı. İnşaat ustası 43 yaşındaki M.A., hurdacı F.A. (36), matbaacı Y.B. (39) ve galerici S.G. (38), getirdikleri 4 kilo esrarı parka gelecek olan torbacılara vermek için beklemeye başladı. 

Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, parkta bekleyen 4 kişiyi esrarı torbacılara teslim etmeden kıskıvrak yakaladı. Gözaltına alınan 4 kişinin üzerinden 4 kilo esrarın yanı sıra 2 tabanca çıktı. Emniyete götürülen zanlılar, yapılan sorgularının ardından adliyeye sevk edildi. 

Yazar: Haberci
torbacı operasyonu torbacı meslek bursa haberleri
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı