Milletvekili odası oluşturuldu, vekil ile halk buluşuyor

AK Parti Samsun İl Başkanlığı'nda oluşturulan Milletvekili odasında halk ile onun seçtiği vekil buluşuyor. Taleplerini doğrudan milletvekiline iletme imkanı bulan vatandaşlar, uygulamadan memnun. Birebir yapılan görüşmenin etkisi büyük.

Milletvekili odası oluşturuldu, vekil ile halk buluşuyor

AK Parti Samsun İl Başkanlığı'nda milletvekili ile vatandaşların buluşup, derdini anlatabilmeleri için özel oda oluşturuldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun fotoğraflarının olduğu odada, milletvekili ile halk buluşuyor. 

Oluşturulan odada ilk olarak AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, kendisiyle görüşmek isteyen vatandaşlarla biraraya geldi. Vatandaşlar ile tek tek görüşerek sorun ve taleplerini dinleyen Milletvekili Köktaş, kendisine iletilen konularla ilgili notları alıp, sorunların çözüme kavuşturulması doğrultusunda girişimlerde bulundu.

İNSAN MERKEZLİ SİYASET
Halkın ihtiyaç duyduğu hizmetler ve sorunlar hakkında çözüm üretebilmek adına büyük gayret gösterdiklerini belirten Milletvekili Köktaş. "Her zaman vatandaşlarımızın sorunlarına çözüm bulmaya, hizmet etmeye çalışıyoruz. Biz milletimizin hizmetkarıyız, biz bu yola öyle çıktık. Biz bütün adımlarımızı bu anlayış içinde atıyoruz. Bizleri ziyarete gelen, görüşmek isteyenlerle hem sohbet ediyor, hemde istek ve taleplerini dinleyerek sorunlarına çözüm bulmaya çalışıyoruz. AK Parti, insan merkezli siyasi bir parti olduğunu gerçekleştirdiği devrim niteliğindeki reformlarla bunu kanıtlamıştır. AK Parti, en üstün hizmetin, insana hizmet olduğuna inanmış, İnsanın mutluluğu, huzuru, güveni ve sağlığı adına çalışmalarını gece gündüz demeden sürdürmektedir" dedi.

ODADA RANDEVULU SİSTEM
AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel de, odanın oluşturulmasındaki amaçlarının Ankara'ya gitme imkanı bulamayan vatandaşların milletvekiline doğrudan ulaşabilmesini sağlamak olduğunu belirterek, "İl Başkanlığımızı arayıp milletvekili ile görüşmek isteyenleri not alıyor ve milletvekilimizin günü geldiğinde buluşturuyoruz. Randevular alınıp, vatandaşlar milletvekillerimizle doğrudan birebir görüşebiliyor. Talep, sorun ve şikayetlerini dinleniyor. Herkes bu uygulamamızdan memnun" diye konuştu.

Yazar: Haberci
fuat köktaş ak parti milletvekili odası il başkanlığı milletvekili odası fuat köktaş haberleri
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı
Bakanlık gürültü kirliliğini mercek altına aldı