TEM'de 4 tır, 2 otobüs ve 5 otomobil birbirine girdi

TEM'de büyük kaza. Edirne istikametinde 4 tır, 2 yolcu otobüsü ve 5 otomobil birbirine girdi. Zincirleme kaza sonrası trafik durma noktasına geldi. Ölen ya da yaralanan var mı? Büyük kaza sonrası trafik durma noktasına geldi. Sürücülere uyarı.

TEM'de 4 tır, 2 otobüs ve 5 otomobil birbirine girdi

İstanbul-Edirne TEM otoyolunda büyük bir kaza yaşandı. 4 tır, 2 yolcu otobüsü, 5 otomobil ve kamyonetler birbirine girdi. Sisli havanın etkisiyle görüş mesafesinde zorluk yaşanıyor. Olayla ilgili ölen ya da yaralananlarla ilgili gelişmeler netlik kazanacak. 

Büyük zincirleme kaza sonrası Mahmutbey gişelerine giden yolda trafik durma noktasına geldi. Kilometrelerce uzayan kuyruklarda yolcular adeta perişan oldu. Soğuk havanın da etkisiyle bazı sürücüler zor anlar yaşıyor. Karşı şeritte trafikte bir iki araç bulunurken, Edirne istikametine hayat durma noktasına geldi. Trafik ekipleri kazanın olduğu yere ulaşmakta zorluk yaşıyor. 

Ölen ya da yaralananlarla ilgili bir gelişme haber merkezimize ulaşmadı. Trafikte yaşanan sıkışıklık nedeniyle, bu istikamete gidecek olan yolcuların alternatif yollara gitmelerinde fayda olacak. 1 saat kadar bu sıkışıklığın sürmesi bekleniyor. 

FECİ KAZA VAR
Kazayla ilgili bir vatandaş, "Tem Edirne istikametinde Mahmutbey gişelerinde 4 tır, 2 yolcu otobüsü, 5 otomobil, kamyonet ve bilimum ne varsa karıştığı zincilerleme feci bir kaza var. Yol allak bullak. Gittiğim istikamet bomboş. Karşı taraf yolcularına Allah kolaylık versin" diye yazdı. 

 

Yazar: Haberci
temde zincirleme kaza temde trafik durumu kaza haberi
Advert
Bununla ilgili sen ne düşünüyorsun?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal'da Duman'lı gece
Kartal'da Duman'lı gece
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.
Oshima Tershanesi'nde Türkler İçin Yapılan Gemi Suya İndi.